BFT FORB Endüstriyel Kapı Motoru

BFT FORB Endüstriyel Kapı Motoru

BFT FORB endüstriyel kapı motoru, kapı alanı 2.4 m² olan giriş çıkış ortamları için geliştirilmiştir. Geniş katlanır tip kapılar için farklı modelleri mevcuttur. Mekanizması, sıkışma kontrolü gerçekleştirebilecek donanımdadır. Dışarıdan harici olarak sistemi manuele alma imkanı mevcuttur.

Ürünün teknik özellikleri ise şöyledir:

Kontrol Ünitesi: RİGEL 5

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitli

Çalışma Voltajı: 230 V

Çekilen Ortalama Güç: 250 W

Termik Koruma: İçerir

Açılma veya Kapanma Süresi: 13 sn + Yavaşlama

Çıkış Devri: 2,4 min.

Maksimum Tork: 320 Nm

Çarpmaya Karşı Etkisi: Hidrolik

Serbest Bırakma: Mandallı

Kullanım Sıklığı: Çok Yoğun Kullanım

Çalışma Sıcaklığı: -15°C +60°C

Koruma Katsayısı: IP20

Mekanizma Ağırlığı: 130 N (13 kg)

BFT FORB endüstriyel kapı motorunun, fotosel, kontrol ünitesi, flaşör, kumanda ve alıcı kartı gibi motor aksesuarları da markanın geniş ürün yelpazesindedir. BFT’nin ürün gamında yedek parça da vardır. Hem motor, hem aksesuarlar hem yedek parça donanımlarının mevcut bulunması müşteriler için avantajdır.

Ayrıcalıkların dünyası ünlü İtalyan markanın ne avantajları ne kampanyaları ne sürprizleri biter. Ürünlerini, müşteri odaklı geliştiren firma dinamik, pratik, estetik modeller geliştirir. Hangi alanda olursa olsun seçimleriniz sizi yansıtır. Yeni nesil teknolojilerle ve tecrübeden gelen güvenle tasarlanmış sistemler, yaşam alanlarınızda size kolaylıklar sunmanın ötesinde hayat standardınızı yükseltir.

Giriş çıkış alanlarınızı, orijinal ve göz alıcı ürünlere teslim edin ve rahat edin. Olumsuz hava koşullarına karşı, art niyetli kişilerin zararlarına karşı emniyette olun. Tasarım, konfor, güvenlik ve teknoloji demek olan bu sistemler, kullanıcılarını daima memnun ediyor, unutmayın.

İletişim sayfamızdan bize ulaşarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Teknik destek talep etmek için de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sorularınız ve yorumlarınız da muhakkak karşılık bulacaktır.

BFT IGEA Endüstriyel Kapı Motoru

BFT IGEA Endüstriyel Kapı Motoru

BFT IGEA endüstriyel kapı motoru, ağırlığı 250 kg’a kadar olan kapılara uygulanır. -15°C +60°C arası sıcaklıklarda çalışabilme kapasitesine sahip ürün, yoğun kullanımlar için uyumludur.

Mekanizması kolay montaja ve basit kullanıma olanak verir. Çarpma emniyet sistemine sahip sistem ile gönül rahatlığı ile güvenli kullanım mümkündür. Kablo kirliliğini engelleyen, arıza ihtimalini düşüren ve kapıya bağlantı süresini azaltan bir donanımdadır.

BFT IGEA endüstriyel kapı motorunun teknik özellikleri ise şöyledir:

Kontrol Ünitesi: THALIA

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitli

Çalışma Voltajı: 24 V

Çekilen Ortalama Güç: 40 W

Termik Koruma: Kontrol Ünitesi

Açılma veya Kapanma Süresi: 15 sn

Çıkış Devri: 1,8 min.

Maksimum Tork: 300 Nm

Çarpmaya Karşı Etkisi: Kontrol Ünitesi

Serbest Bırakma: Serbest Bırakma Kolu ile

Kullanım Sıklığı: Yoğun Kullanım

Çalışma Sıcaklığı: -15°C +60°C

Koruma Katsayısı: IP4X

Mekanizma Ağırlığı: 120 N (12 kg)

BFT IGEA endüstriyel kapı motoruyla birlikte BFT FORB endüstriyel kapı motoru modeli de aynı alanda farklı kapı boyutları için geliştirilmiş üründür. Ünlü İtalyan marka, endüstriyel kapıların yanı sıra seksiyonel, fotoselli, yana kayar, dairesel kapılar ve kepenk ile bariyer sistemleri için de hizmet sunmaktadır.

Konut ile sitelerden ticaret merkezleri ile endüstriyel alanlara ve kamu hizmet binalarına kadar hemen her ortamda otomatik kapıların kullanımı mevcuttur. Otomasyon sistemleri ile de geliştirilen bu kapılar, böylece daha pratik, güvenli ve estetik nitelik kazanırlar.

Stil motorlar, yaşam standardınıza katkı sunar. Pratik sistemler, hayat koşullarının giderek hızlandığı günümüzde özellikle yoğun kullanım alanlarında hızlarıyla kullanıcıdırlar. Dinamik sistemler, sadeliğiyle ihtişamlıdır. Müşteri odaklı geliştirilen ürünlerinin kullanımının kolay olması büyük bir avantajdır. Fiyatlar da gayet uygundur.

Fiyat teklifi almak, teknik destek istemek, soru ve yorumlarınızı iletmek için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

BFT EFOR 1380 M Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EFOR 1380 M Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EFOR 1380 M seksiyonel kapı motoru, en fazla kaldırma alanı 35 m² olan garaj kapılarına uyumludur. 380 V ile çalışır. Ürünün teknik özellikleri ise şöyledir:

Kontrol Ünitesi: CS 300

Maksimum Akım: 1,8 A x 3

Çalışma Voltajı: 380 (3 fazlı)

Motor Gücü: 0,50 kw

Motor Devri: 135 RPM

Redüktör Oranı: 45/1

Redüktör Çıkış Hızı: 24/30 RPM

Serbest Bırakma: Zincir ile

Maksimum Tork: 90 Nm

Limit Switch ile Tahvil Oranı: 25/1

Koruma Katsayısı: IP54

Uygulanabilir Şaft Çapı: 2,54 cm

BFT EFOR 1380 M seksiyonel kapı motorları, kaliteli malzemesi, gelişmiş teknoloji konfigürasyonu, emniyetli sistemi, dinamik tasarımı, güvenlikli kullanımı ile alanının bir numarası. Yüksek entegreli dizaynı, yüksek dayanıklılığı ile de caziptir. Kullanıcıların rahatlığı göz önünde bulundurularak, ihtiyaca göre şekillendirilen sistemler benzersiz teknolojik ürünlerdir. Enerjik şık tasarımı, mükemmel iç mekanizması, güçlü motorun dört dörtlük kombinasyonu, samimi havası ile kuvvetli görsel etkiye sahiptir.

Motorun oldukça verimli çalışmasını sağlayacak dünya çapında teknolojiye sahip sistemler, yüksek performanslıdır. Darbelere dirençli bir yapısı vardır. Pratik sistem, çarpmalara karşı da duyarlıdır ve riskli durumlarda önlem alabilme kabiliyetine sahiptir.

Uzaktan kumandalı sistem konforu parmak uçlarınıza getirir. Göz kamaştırıcı aktif görünümünün yanında mükemmel güvenliği ile beş yıldızlı koruma sağlar. Kullanıcı odaklı donanımı, iyi tasarlanmış iç mekanı, çok fonksiyonlu motoru, muhafazalı sistemi, entegre gövde konstrüksiyonu ürünü vazgeçilmez kılar.

BFT EFOR 1380 M seksiyonel kapı motorunun alanında en iyi olmasının pek çok nedeninden biri de markanın motor aksesuarları ile yedek parça çözümleri de sunması ve müşterilerini satışın ardından yetkili servis birimleri ile de desteklemesidir.

İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Ürünlere ilişkin bilgi almak, fiyat teklifi istemek, teknik destek talep etmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

BFT EFOR 1380 M24 HD Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EFOR 1380 M24 HD Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EFOR 1380 M24 HD seksiyonel kapı motoru, maksimum kaldırma alanı 56 m² olan garaj kapıları için uyumludur. 380 V ile çalışır. Teknik özellikleri ise şöyledir:

Kontrol Ünitesi: CS 300

Maksimum Akım: 1,7 A x 3

Çalışma Voltajı: 380 V (3 fazlı)

Motor Gücü: 0,50 kw

Motor Devri: 1250 RPM

Redüktör Oranı: 60/1

Redüktör Çıkış Hızı: 24 RPM

Serbest Bırakma: İp ile serbest bırakma (Zincirle hareket)

Maksimum Tork: 130 Nm

Limit Switch ile Tahvil Oranı: 22/1

Koruma Katsayısı: IP54

Uygulanabilir Şaft Çapı: 2,54 cm

BFT EFOR 1380 M24 HD seksiyonel kapı motorlarının montajının kolay olması ve kullanımının güvenliği öne çıkan en önemli niteliklerindendir. Kullanıcı ve çevre dostu ileri teknoloji sistemleri ve dinamik şekillendirmeyle yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Entegre gövdesi, kabiliyetli donanımı ile bir kapıdan beklenenin çok daha fazlasını sunar.

Müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı hedefleyen marka, yüksek nitelikli personeli ile satıştan, servise daima özveriyle yanınızda. Ürüne sahip olurken montajı markanın kalitesi ve güvencesiyle uzman çalışanlara yaptırabileceğiniz gibi bakım ile onarım gerektiren hallerde de teknik destek ustalarımızdan etkin yardım alabilirsiniz.

Siz sadece kapınızı tarif edin ve ne sıklıkta kullanacağınızı belirtin. Kapınızın bulunduğu alanın boyutları, hava koşulları ve açılıp kapanma sıklığı göz önünde bulundurularak sizin için en iyi modeli belirleyebiliriz. Hem ekonomik, hem konforlu ve güvenli sistemleri emniyetli bir şekilde kullanabilirsiniz.

BFT EFOR 1380 M24 HD seksiyonel kapı motorlarıyla, güvenli konforun tadını çıkarın. İçiniz rahat olsun ve ürünü iç huzuruyla kullanın. Yetkili servislerimiz de hem satış hem bakım hem de teknik destek için müşterilerin hizmetinde. İletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz.

BFT EFOR 1220 Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EFOR 1220 Seksiyonel Kapı Motoru

BFT Efor 1220 m seksiyonel kapı motoru, maksimum kaldırma alanı 27 m² olan ve 230 V ile çalışan seksiyonel garaj kapısı motorudur.

Eni 100 mm olan motorlar, hafiftir ve montajın kolaylıkla yapılabilmesine olanak tanır. Sistemin teknik nitelikleri ise şöyledir:

Kontrol Ünitesi: CS 300

Maksimum Akım: 4,8 A

Çalışma Voltajı: 230 V (Tek fazlı)

Motor Gücü: 0,37 kw

Motor Devri: 1350 RPM

Redüktör Oranı: 45/1

Redüktör Çıkış Hızı: 24/30 RPM

Serbest Bırakma: Zincir ile

Maksimum Tork: 90 Nm

Limit Switch ile Tahvil Oranı: 25/1

Koruma Katsayısı: IP54

Uygulanabilir Şaft Çapı: 2,54 cm

BFT Efor 1220 m seksiyonel kapı motorları, garaj, depo, iş merkezleri, ticaret merkezleri, endüstriyel alanlarda tercih edilen sistemlerdir. Güçlü stili ile adeta kuvvetin simgesi motorlar, mükemmel derecede dirençli ve dayanıklıdır. Muhteşem donanımları ile efsane sistemler, aynı zamanda kullanıcılar için kolaylık ve rahatlıktır. Hem göz kamaştırıcı şıklığı hem gücüyle dikkat çeken ve dünya çapında kendini kanıtlamış bulunan sistemler, kaliteli olmakla beraber ekonomiktir.

Cazip fiyatlar, set satışlar ile daha da avantajlı hale gelir. Ürün setleri hem motorları hem de motorların kapıya bağlantı donanımlarını içerir. Müşteri orijinal ürünleri uygun fiyatlarla elde etmiş olur. Kampanyalar da aynı şekilde avantajlıdır. Kampanyalı satışlarda, zaten cep dostu fiyatlar, daha da düşer.

Güvenilir markanın geniş satış ağının yanı sıra profesyonel servis ağı da ürünlerinin seçilmesinin nedenlerindendir. Daima müşteri odaklı hizmet sunan markanın, teknik destek personeli alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Montajın ardından gerektiğinde bakım ile onarımda da başvuracağınız adres yetkili servislerdir.

İletişim sayfamızdan bize ulaşarak teknik destek için arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ürünlere ilişkin detaylı bilgi edinmek, hangi modelin sizin kapınız için en iyisi olduğunu belirlemek veya varsa kafanızdaki diğer soru işaretlerini gidermek için müşteri hizmetleri birimimiz size bir telefon kadar yakın.

BFT ARGO G Seksiyonel Kapı Motoru

BFT ARGO G Seksiyonel Kapı Motoru

BFT ARGO G seksiyonel kapı motoru, maksimum kaldırma alanı 35 m² olan, -20°C +55°C arası sıcaklıklarda çalışabilen, çok yoğun kullanım alanlarına da uyumlu garaj kapısı motorudur.

Montaj kolaylığı, elektrik kesintisi vb. durumlarda manuele alma özelliği, yavaş açılma yavaş kapanma niteliği ile çarpma emniyet sistemi sayesinde güvenli kullanım, LCD ekranlı kontrol ünitesi ile kolay programlama ürünün genel özellikleridir. Öne çıkan niteliklerinden biri sıcak ve soğuk zorlu hava koşullarına karşı dirençli olmasıdır.

Motorun teknik özellikleri ise şöyledir:

Kontrol Ünitesi: VENERE D

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitli

Çalışma Voltajı: 24 V

Çekilen Ortalama Güç: 70 W

Maksimum Şaft Hızı: 18 RPM

Çarpmaya Karşı Etkisi: Kontrol ünitesi ile tork sınırlama

Limit Switch Modeli: Enkoderli

Serbest Bırakma: RCA ile

Koruma Katsayısı: IPX0

Mekanizma ağırlığı: 100 N (10 kg)

Akü ile Çalışma: Var

Aradığınız ne varsa, BFT ARGO G seksiyonel kapı motorunda. Marka, konfor ile güveni bir araya getirdi. Uluslararası standartların da üzerinde sistemler, yüksek performans arayanları memnun ediyor. Ergonomik modeller, keyifli ve nitelikli kullanım sağlıyor. Üstün işlevselliğinin yanı sıra zarafeti ve estetik çizgileriyle de dikkat çeken marka, hareket kabiliyeti ile gözde. Son moda çizgiler, çevik ve pratik yapısını yansıtıyor. Karakteristik tarzıyla zevkinizi sergileyecek motorlu sistem, yüksek hayat standardınızı destekliyor.

O, ailenizden biri. Olumsuz hava şartlarına ve art niyetli kimselere karşı koruyucu kapıların gücü ve garajlarınızda araçlarınız için, depolarda ürünleriniz için, iş yerinizde ekmek tekneniz için emniyetin anahtarı.

BFT ARGO G seksiyonel kapı motoruyla, hem uygun fiyat hem teknik destek avantajı… İletişim sayfamızdan bize ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Yetkili servis için arıza kaydı oluşturabilirsiniz ve varsa ürünlere ilişkin soru işaretlerinize cevap bulabilirsiniz.

 

BFT BOTTICELLI Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

BFT BOTTICELLI Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

BFT BOTTICELLI seksiyonel garaj kapısı motoru, maksimum noktasal kuvveti 80 kg olan, -15°C +60°C sıcaklıkta çalışabilen, yoğun kullanıma uyumlu sistemdir. Teknik özellikleri ise şöyledir:

Kontrol ünitesi: VENERE D

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitsiz

Çalışma Gerilimi: 24 V

Çekilen Ortalama Güç: 240 W

Maksimum Noktasal Kuvvet: 800 N

Çalışma Hızı: 5 MT/Dakika

Çarpmaya Karşı Etkisi: Kontrol ünitesi ile tork sınırlama

Limit Switch Modeli: Enkoderli

Serbest Bırakma: İP ile

Kullanım Sıklığı: 600 Tur/Gün

Koruma Katsayısı: IPX 0

Mekanizma Ağırlığı: 50 N (5 kg)

Akü ile Çalışma: Var

BFT BOTTICELLI seksiyonel garaj kapısı motorları, güvenlik standartlarına uyumludur ve mekanizması, montajı basitçe yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Çarpma emniyet sistemine sahip donanımıyla alandaki canlı ya da cansız farklı cisimlere karşı duyarlıdır. Dayanıklıdır, kuvvetli yay yapısıyla montaj ya da çarpma gibi durumlarda direnç gösterebilir.

Kontrol ünitesi aracılığı ile otomatik çalışabilir ya da otomatik hata bulabilir nitelikte tasarlanmıştır. Yapısındaki oluklu sistem, kabloların gizlenmesini ve böylece görüntü kirliliğinin engellenmesini sağlamaktadır. 90 derece çevrilebilen kafa ile çalışma sonu mesafesi ayarlanabilir.

BFT BOTTICELLI seksiyonel garaj kapısı motorlarının yeni nesil teknolojiden yararlanılarak geliştirilen verimli sistemi kullanıcılarını hayran bırakıyor. BFT tarzını yansıtan dinamik motorlar, kullanıcılarının da yaşam standardını daha da iyileştiriyor. Etkileyici performansı bu özgün ve özel sistemi gözler önüne seriyor. Gözle görülür gücü, dinamik hattı karakteristik yapısına dikkat çekiyor. Çarpıcı tasarım vurguları, fonksiyonelliğine elbette ket vurmuyor. Müşteri ihtiyaçlarını ön plana çıkaran markanın, yenilikçi ruhu bir yandan faydacılık hedefini sürdürüyor ve kullanıcıların yararına ürünlerini geliştirmesini sağlıyor.

Fiyatların cazip olması ve ürünlerin teknik destek imkanı ile aksesuar ve yedek parça imkanı sunması da markayı göz önüne çıkarıyor. İletişim sayfamızdan bize ulaşıp fiyat teklifi veya teknik destek talep edebilirsiniz.