BFT VISTA TL 2 Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA TL 2 Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA TL 2 radarlı kapı motoru, ağırlığı en fazla 120 kg olan kanatların otomasyonunu sağlayan mekanizmadır. Çok dar giriş alanlarına sahip yerler için idealdir.

Kanat açılma genişliği en az 800 mm, en fazla 4400 mm’dir. Kontrol ünitesi üzerinde bulunan LCD ekran aracılığı ile kolay programlanabilmektedir. Opsiyonel akü ile çalışabilmesi avantajdır. Montajı basittir. Otomatik ayarlama seçeneği mevcuttur. Açılma ve kapanma hızı ayarlanabilmektedir. 63 adede kadar kumanda tanıtabilme imkanı verir. Yangın alarm sistemleri ile uyumlu çalışabilmektedir. Bağlantı kablolarını gizleyen yatak barındırdığından estetiktir.

BFT VISTA TL 2 radarlı kapı motorunun teknik özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

Motor Voltajı: 24 V

Çalışma Voltajı: 230 V

Limit Switch Tipi: Enkoder + Açılırken mekanik stop

Termik Koruma: Kontrol Ünitesi

Minimum Geçiş Alanı: 800 mm

Maksimum Geçiş Alanı: 3300 mm

Maksimum Kanat Ağırlığı: 120 kg

Maksimum Kanat Hızı: 100 cm/sn

Mekanizma Ölçüsü: 224 x 186 mm

Kullanım Sıklığı: Sürekli

Çalışma Sıcaklığı: 0°C +50°C

Kısmi Açılma: %10 – 70 açılma genişliği

Akü ile Çalışma: Var

BFT VISTA TL 2 radarlı kapı motorları, yoğun akış bulunan giriş çıkış alanları için pratikliği ile idealdir. Sistem daimi harekete uyumlu olduğundan sürekli kullanım sıklığına dirençlidir. Güvenle kullanabileceğiniz motorlar, konforuyla kullanıcılarını memnun etmektedir. Motorlar ile bağlantı aksesuarları, tüm detayları incelikle tasarlanmış ve geliştirilmiş sistemlerdir. Sarsılmaz güvenilirliği ve mükemmel konforunun yanı sıra yeni nesil teknolojinin getirisi pratikliği de ürünün çok tercih edilmesinin nedenlerindendir.

Ünlü İtalyan markada fiyatlar şeffaftır. Sıklıkla tekrarlanan kampanyalar, müşteriler için sürprizler oluşturur. Set satışlarda ise fiyatlar daha da düşer. Hem tüm bağlantı aparatları ile motorun bir arada bulunması hem de fiyatların daha da indirimli olması ürün setlerini cazip hale getirir.

İletişim sayfamızdan bize ulaşarak, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BFT VISTA SW Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA SW Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA SW radarlı kapı motoru, maksimum 250 kg kanat ağırlığı ve maksimum 140 cm kanat genişliği bulunan kapılara uygulanan, sürekli kullanıma uyumlu sistemdir.

Termik korumalı sistem, dayanıklıdır. Kontrol ünitesinin içerisinde bulunması hasebiyle basitçe programlanabilmekte ve montajı da kolaylıkla yapılabilmektedir. , -20°C +55°C sıcaklıklarında çalışabilmesi niteliği ile zorlu hava şartlarına dirençlidir. Akü ile çalışabilme imkanı mevcuttur. Kapının açılma kapanma, hızlanma yavaşlama hızlarına müdahale edilebilmektedir. Yangın alarm sistemleri ile uyum sağlayabilmesi de öne çıkan özelliklerindendir.

Ürünün teknik özellikleri ise şöyledir: Motor voltajı 24 V, çalışma voltajı 230 V, limit switch tipi enkoder + açılırken mekanik stop, termik koruma kontrol ünitesi, geçiş boşluğu 700 mm ile 1400 mm, açılma hızı 3-6 sn, kapanma hızı 4-15 sn, maksimum açılma açısı 110°, aktüatör ağırlığı 11 kg, koruma katsayısı IP 40 ve akü ile çalışma imkanı mevcut.

BFT VISTA SW radarlı kapı motorları, otomasyon sistemlerinin nimetlerinden yararlanmanın en iyi göstergelerindendir. Hızlı akış sağlanan alanlarda tercih edilen fotoselli kapılar, bu motor ve farklı kapı özelliklerine göre geliştirilen farklı modeller ile daha fonksiyonel hale gelmektedir.

Yeni nesil teknolojinin armağanı mükemmel sistemler konforu güvenle sunmaktadır. Hem hızlı yaşamınıza pratik kullanımları ile yardımcı olurlar iken hem de görsel niteliklerindeki şıklık ile alanlarınıza dekoratif detaylar sunmaktadırlar.

Dinamik, güçlü ve estetik sistem tarzınızı çevrenizdekilere de yansıtır. Hayatınızı kolaylaştırırken, yaşam standardınızı da yükseltir. BFT VISTA SW radarlı kapı motorlarıyla hem rahatlığı hem hızı bir arada ve emniyetli bir şekilde yaşarsınız.

Teknik destek hizmeti de yine ayağınızda. Hem uygun fiyatlar hem yaygın yetkili servis ağı ürünleri daha da cazip kılıyor. İletişim sayfamızdan bize ulaşın, doğru yerde olmanın keyfini çıkarın.

BFT VISTA SL C Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA SL C Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA SL C radarlı kapı motoru, tek kanatta 150 kg ve çift kanatta 80 + 800 kg taşıma kapasitesine sahip, sürekli kullanıma uyumlu sistemdir.

Geçiş aksesuar seçenekleri, opsiyonel akü ile çalışabilme niteliği, LCD ekran ile kolay programlanabilme özelliği, özel tasarım profilleri, montaj kolaylığı, çalışma durumunun ayarlanabilir olması, kapı açılma kapanma hızına müdahale edilebiliyor olması, ayarlanabilir tork seçeneği, elektromanyetik motor kilidi, ses ve titreşimi engelleyen mekanizma, yangın alarm sistemlerine uyumluluk, montaj kablolarını görüntü kirliliğine karşı gizleyen yapı motorun genel özellikleridir.

Sistemin, teknik nitelikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ARIA, motor voltajı 24 V, çalışma voltajı 230 V, limit switch tipi enkoder + açılırken mekanik stop, termik koruma kontrol ünitesi, geçiş boşluğu 80 mm ile 1600 mm, açılma hızı maksimum 160 cm/sn, kapanma hızı maksimum 160 cm/sn, çarpma reaksiyonu elektronik tork sınırlayıcı, çalışma sıcaklığı -20°C +55°C, koruma katsayısı IPX0 ve akü ile çalışma imkanı mevcut.

Çift yönlü radar, akü şarj kiti, el yaklaşım sensörü gibi motor aksesuarları da markanın bünyesinde üretilmektedir. Motorlar ve motor aksesuarları yedek parça aparatları ile de desteklenmektedir.

BFT VISTA SL C radarlı kapı motorlarının kullanıcılarına sunacak pek çok şeyi var. Açık ve şeffaf fiyatlar da bu avantajlardan sadece biri. Müşteri odaklı hizmet üreten firma, daima son kullanıcılarını düşünerek hareket etmiştir. Uygun fiyatlarına set satışları ve kampanyaları eklemiştir. Set satışlar ile müşteri iki avantaja birden kavuşur; hem ürünlere daha uygun fiyatlarla erişir hem de motor bağlantı aparatlarını da elde eder. Kampanyalar ise sunduğu fiyat imkanlarıyla cep dostu çözümler geliştirir.

BFT VISTA SL C radarlı kapı motorlarıyla yetkili servis yardımı da yanınızda olacaktır. Gerek bakımda gerek tamir onarımda… İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

BFT VISTA Çift Kanat Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA Çift Kanat Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA çift kanat radarlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 120 + 120 kg’a kadar olan kapılara uygulanan, 0°C + 50°C sıcaklıklarda çalışabilme kapasitesine sahip ve sürekli kullanıma uyumlu sistemdir.

Teknik nitelikleri şöyle sıralanabilir: Kontrol ünitesi ARIA, çalışma voltajı 24  V, çekilen ortalama güç 230 W, minimum geçiş mesafesi 80 cm, maksimum geçiş mesafesi 290 cm, mekanizma boyutu 166×155 mm, kısmi açılma açılma genişliğinin %10-70, çarpışmaya karşı etki mikro işlemci ile enkoder algılama, tekerlek taşıyıcı yüksekliği 16 mm’ye kadar ve akü ile çalışma imkanı mevcut.

Program seçme anahtarı, kontrol ünitesi, kızılötesi radar gibi motorun aksesuarları da markanın imzasıyla üretilmekte ve güvenli kullanıma imkan sağlanmaktadır. Marka, yedek parça ihtiyacına yönelik donanımları da aynı şekilde kendi bünyesinde geliştirmektedir.

BFT VISTA çift kanat radarlı kapı motorları demek, sarsılmaz güvenilirlik, mükemmel konfor, modüler iç mekan, sade donanım, ayarlanabilir hız niteliği, yüksek performans, iddialı stil, dekoratif tasarım, ileri teknoloji sistemleriyle benzersiz deneyim, keyifli kullanım demek.

Tamamen müşteri ihtiyaçları dikkate alınarak ve konforunuz gözetilerek donatılan çok yönlü sistemler, teknolojik zekanın harika çözümleri olarak karşımıza çıkıyor. Özenle tasarlanan ve hem dinamizmde hem güçte zirve olan motor, kullanıcılarının memnuniyetini kazanıyor.

Pratikliği, malzeme kalitesi alanındaki ürünlerin önüne çıkmasının en önemli nedenleridir. Eksiksiz bir yaklaşımla üretilen sistem, benzersiz ve eşsiz bir konfor sunuyor. Yenilikçi markanın öncü olan akılcı ürünleri, sınıfının en iyisidir.

Ünlü İtalyan markanın sektörün zirvesinde olmasının nedenlerinden biri de satış sonrası hizmetinin mükemmelliğidir. Montaj ile kurulumun ardından gerektiğinde bakım ile onarımda da teknik destek sunması gerçekten önemlidir.

Ayrıntılı bilgi almak, teknik destek talep etmek, fiyat teklifi istemek, soru ve yorumlarınızı iletmek için, iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

BFT VISTA Tek Kanat Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA Tek Kanat Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA tek kanat radarlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 150 kg’a kadar olan kapılara uygulanan, sürekli kullanıma uygun sistemdir.

Kontrol ünitesi, ARİA’dır. 24 V çalışma voltajına sahiptir. Çekilen ortalama güç, 230 W iken minimum geçiş mesafesi 75 cm olarak belirtilmiştir. Maksimum geçiş mesafesi, 225 cm olmakla beraber, mekanizma boyutu, 166 x 155 mm’dir. Kısmi açılma, açılma genişliğinin % 10-70 olarak ifade edilmiştir. Çarpışmaya karşı etkisi, mikro işlemci ile enkoder algılama ve çalışma sıcaklığı, 0°C +50°C’dir. Tekerlek taşıyıcı yüksekliği, 16 mm’ye kadardır.

Geçiş aksesuar seçeneklerinin bulunması, özel tasarım profiller, LCD ekran sayesinde kolay programlama, akü ile çalışabilme, basit montaj, çalışma durumunun tuş takımı ile ayarlanabilmesi, açılma ve kapanma mesafesi ile hızının ayarlanabilmesi, alıcı kartına 63 kumanda tanımlanabilme imkanı, ayarlanabilir tork seçeneğinin bulunması, opsiyonel elektromanyetik motor kilidi, kanatların el ile açılmasını engelleyen motor baskı sistemi, ses ile titreşimi engelleyen mekanizması, yangın alarm sistemleri ile uyumlu çalışabilmesi, el tipi programlama cihazı ile programlanabilmesi, montaj kablolarını gizleyen yapısı BFT VISTA tek kanat radarlı kapı motorunun öne çıkan niteliklerindendir.

BFT VISTA tek kanat radarlı kapı motorlarıyla güne mutlu başlayın, huzura kapı aralayın. İster sitenizde, işteş iş yerinizde veya başka bir alanda… Otomasyon sistemleri ile geliştirilmiş kapıların fonksiyonelliği ile güvenli konforun zevkine varın. Ustaca düzenlenmiş mekanizması tamamen kullanıcı odaklı sade ve işlevseldir. Yeni nesil teknoloji ürünü motorlu sistem, entegre yapısı ile tarzınızı yansıtacak pratiklik ve şıklığa sahiptir. Tek deneyimle kendine hayran bırakan bu sistemler, harika performansları ile kullanıcılarının beğenisini topluyor.

Motor aksesuarları, yedek parça donanımı ve teknik destek için imkan sağlanması da markanın çekici yönlerinden. İletişim sayfamız aracılığı ile bize erişerek fiyat teklifi alabilirsiniz, teknik destek isteyebilirsiniz, soru ve yorumlarınıza muhatap bulabilirsiniz.

 

BFT Otomatik Kapı

BFT Otomatik Kapı
Bft otomatik kapı bahçe, site, garaj, otopark, fabrika, ticaret merkezi vb. yerlerde alanın ölçülerine ve kapının kullanım sıklığına bağlı olarak geliştirdiği farklı modelleriyle hizmet sunmaktadır.
Sürgülü yana kayar kapı motorları, kanatlı dairesel kapı motorları, hidrolik kapı motorları, radarlı kapı motorları, seksiyonel kapı motorları, endüstriyel kapı motorları ünlü İtalyan markanın otomatik kapı sistemlerindendir.
Bft otomatik kapıları yana kayar sürgülü kapılar için ARES, DEIMOS, ICARO, SP 3500; kanatlı dairesel kapılar için E5, ELI, IGEA, PHOBOS, VIRGO; endüstriyel kapılar için FORB, IGEA; hidrolik kanatlı kapılar için LUX, SUB; radarlı fotoselli kapılar için VISTA; seksiyonel kapılar için ARGO, BOTTICELLI, EFOR, EOS modelleriyle müşterilerinin yanındadır.
Bft otomatik kapılarında ileri teknoloji kullanılarak geliştirilmiş sistemler mevcuttur. Motorlar, mekanizmaları gereği pratik, güvenli ve dayanıklıdır. Kullanıcı ihtiyaçları gözlenerek tasarlanan sistemler basit programlama özellikleri ile montaj ve kurulum kolaylığı da sağlamaktadırlar.
Otomatik kapı motorları ile ilgili verdiği hizmetle yetinmeyen marka, motorun kapıya bağlantısı esnasında kullanılan tüm aparatları da garantili olarak üretmektedir. Yedek parça desteği de verildiğinden müşteri satış aşamasından itibaren tüm adımlarda uzman personel yardımı almaktadır.
Geniş yetkili servis ağı da donanımını tecrübeyle zenginleştirerek profesyonel çalışanları ile yedi gün yirmi dört saat görev başındadır. 0 (212) 451 20 35’ten bize ulaşarak teknik destek için arıza kaydı oluşturabilirsiniz. En kısa sürede size dönülecek ve problemin çözümü sağlanacaktır.