BFT ARES 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Seti

BFT ARES 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Seti

BFT ARES 1000 yana kayar kapı motoru seti, ağırlığı en fazla 1000 kg’a kadar ve uzunluğu en fazla 9 metreye kadar olan sürgülü kapılara uygulanan otomatik kapı motoru ile bu motorun kapıya bağlantı aksesuarlarını içerir.

Sette yer alan ürünler, ARES 1000 24 V motor, B LTA 24 V antenli flaşör, DESME A15 emniyet fotoseli, 4 CFZ kremayer dişli ve MITTO-2 G kumandadır.

-20°C’ye kadar çalışabilir olması ve buzlanmaya karşı dirençli olması öne çıkan niteliklerindendir. Dayanabildiği en fazla sıcaklık oranı ise +60°C olarak belirlenmiştir. Yoğun kullanıma uyumlu motor, çarpma emniyet sistemine sahip bulunması nedeniyle de emniyetlidir.

Yüksek teknolojisiyle harika iş çıkaran motorlar, etkileyici görüntüsü ile de tarzınızı yansıtıyor. Entegre yapısı, beş yıldızlı gövde tasarımı, gelişmiş teknoloji ürünü nitelikleri ve rahat kullanımı ile efsane sistem, güvenlikten de ödün vermiyor. Dinamik motor, mevcut sistemlere nazaran daha basitleştirilmiş bu da hem basit montaj hem de kullanım kolaylığı sağlamıştır. Teknik ve donanım özellikleri de tercih sebeplerinden olan üründe satış sonrası hizmetler de bir avantajdır.

BFT ARES 1000 yana kayar kapı motoru setini temin etmeye karar vermenizin ardından talebiniz halinde montaj da tarafımızdan gerçekleştirilebilir. Yetkili servis birimlerinin profesyonel ekibi, kaliteli malzeme ve usta işçilikle bağlantıyı sağlar. Ürünün kullanım aşamasında da bakım ile gerektiğinde onarım için yine yetkili servislere başvurabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturmanızın ardından ilgili ekip, en kısa sürede harekete geçecektir.

Yedek parça donanımları da markanın kalite ve güvencesiyle mevcuttur. Performans ile verimlilik, motorların yanı sıra motor aksesuarları ile yedek parçada da markanın vazgeçilmezidir.

 BFT ARES 1000 yana kayar kapı motoru setinin ya da diğer ürünlerin ayrıntılarına ilişkin bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir