BFT ARES 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT ARES 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT ARES 1000 yana kayar kapı motoru, ağırlığı en fazla 1000 kg ve uzunluğu en fazla 9 metre olan, yoğun kullanıma uygun sürgülü kapılara uygulanır.

Kontrol Ünitesi: HQSCD MA

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitli

Çalışma Voltajı: 24 V

Çekilen Ortalama Güç: 18 dişlilerde 240 W ve 25 dişlilerde 250 W

Azami Akım: 1,2 A

Termik Koruma: Kontrol ünitesi

Ortalama Kapı Hızı: 18 dişlilerde 9 MT/Dakika ve 25 dişlilerde 12 MT/Dakika

Çıkış Devri: 39 RPM

Kullanım Sıklığı: Yoğun kullanım

Çalışma Sıcaklığı: – 20 °C + 60 °C

Koruma Katsayısı: IP 24

Mekanizma Ağırlığı: 200 N (20 kg)

Akü ile Çalışma: Var

BFT ARES 1000 yana kayar kapı motorunun, sıklıkla tercih edilme nedenleri arasında güvenli konfor baştadır. İlgili otomasyon sisteminin bünyesinde yer alan çarpma emniyet sistemi, risklere karşı tedbirli olması hasebiyle güvenli kullanım sağlamaktadır. Otomatik ayar imkanı ile kumanda sistemi de rahatlık için bire birdir.

Aradığınız konfor mu, güvenlik mi, stil mi? Her biri ve üstelik daha fazlası için doğru yerdesiniz. Hadi, şımartın kendinizi, siz bunu hak ediyorsunuz. Üstün kalite, dinamik tasarımla çağın ötesinde bir sistem. Prestijli motorlar, çevrenizdekilere de sizin aktif ve yenilikçi ruhunuzu yansıtacak.

Yüksek performanslı motorlar, kapsamlı donanımları ile kullanıcıların son derece memnuniyetini kazanıyor. Sınıfında öncü yenilikleriyle yaşamı güzelleştiren sistemler, pratik becerisiyle size zamandan kazandıracak.

BFT ARES 1000 yana kayar kapı motorlarının yanı sıra DEIMOS, ICARO ve SP 3500 serileri de markanın sürgülü kapılar için geliştirdiği diğer motorlu sistemlerdir. Müşteri odaklı marka, satışın ötesinde servis desteği ile de son kullanıcılarının her zaman yanında bulunmaktadır. İletişim sayfamızdan bize ulaşarak fiyat teklifi isteyebilir, teknik destek için arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir