BFT ARES 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT ARES 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT ARES 1500 yana kayar kapı motoru, ağırlığı en fazla 1500 kg. ve uzunluğu en fazla 9 metre olan sürgülü kapılara uygulanmaktadır.

Teknik Özellikleri

Kontrol Ünitesi: HQSCD MA

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitli

Çalışma Voltajı: 24 V

Çekilen Ortalama Güç: 18 dişlilerde 240 W, 25 dişlilerde 250 W

Azami Akım: 1.2 A

Termik Koruma: Kontrol ünitesi

Ortalama Kapı Hızı: 18 dişlilerde dakikada 9 metre, 25 dişlilerde dakikada 12 metre

Çıkış devri: 39 RPM

Kullanım Sıklığı: Yoğun kullanım

Çalışma Sıcaklığı: -20 °C +60 °C

Koruma Katsayısı IP24

Mekanizma Ağırlığı: 200 N (20 kg)

Akü ile Çalışma: Var

BFT ARES 1500 yana kayar kapı motorları, bahçe kapılarının gözdesi olmakla birlikte kullanıcılarının da vazgeçilmezidir. Bu konfora alıştıktan sonra siz de tutkunu olacaksınız. Tarzınızı yansıtacak bu sistem, kumandalı sistemi ve otomatik ayarlama niteliği ile gönlünüzü fethedecek. Koşuşturup durduğunuz hızlı yaşamınızda, bu pratik motor yardımınıza yetişecek ve size zamandan kazandıracak.

Markanın görkemli ürünleri, tarzlarıyla çok konuşuluyor. Yeni başlangıçlar ve yeni heyecanlar seçeceğiniz ürünlerle hayatınıza girecek. Fiyatlar da avantajlardan yalnızca biri. Kampanyalar ile set satışlar da cabası. Böylece motorlu sistemler hem daha ekonomik ve hem motor aksesuarlarının da kit dahilinde olması nedeniyle daha pratik.

BFT ARES 1500 yana kayar kapı motorlarıyla akılcı bir seçim yapın ve rahat edin. Markanın yaygın yetkili servis ağı daima destekçinizdir. Garantili ürünler, randımanlı kullanım sağlar ancak gerektiğinde onarım ya da bakım için muhatap bulmak da mühimdir. Ayrıcalıkların dünyası BFT ile motorların kullanım aşamasında da rahat olursunuz. Müşteri hizmetleri birimi aracılığı ile arıza kaydı oluşturmanız halinde ustalardan oluşan ekip, en kısa zamanda adresinizde olur ve size profesyonel çözümler sunar.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir