BFT ARGO Seksiyonel Kapı Motoru

BFT ARGO Seksiyonel Kapı Motoru

BFT ARGO seksiyonel kapı motoru, maksimum 20 m² kaldırma alanına sahip, çok yoğun kullanıma uyumlu, -20°C +55°C arası sıcaklıklarda çalışabilen sistemdir.

Küçük ve kullanışlı bir yapısı vardır. Elektrik kesintilerinde kolaylıkla manuele alınabilmesini sağlayan dahili ipli serbest bırakma mekanizmasında mevcuttur. Yavaş açılma yavaş kapanma niteliği hem ürünün uzun ömürlü olmasını hem de müşteri memnuniyetini getirir. Çarpma emniyet sistemi ise güvenli kullanıma olanak tanımaktadır. Montaj basitliği ile kurulum kolaylığı da motorun niteliklerindendir.

Teknik özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

Kontrol Ünitesi: VENERE D

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitli

Çalışma Voltajı: 24 V

Çekilen Ortalama Güç: 70 W

Maksimum Şaft Hızı: 30 RPM

Çarpmaya Karşı Etkisi: Kontrol ünitesi ile tork sınırlama

Limit Switch Modeli: Enkoderli

Serbest Bırakma: RCA ile

Koruma Katsayısı: IPX0

Mekanizma ağırlığı: 100 N (10 kg)

Akü ile Çalışma: Var

BFT ARGO seksiyonel kapı motorları, başta garaj kapıları olmak üzere pek çok otomatik kapıya uygulanabilmektedir. Seksiyonel kapılar, alan darlığı yaşanan ortamlar için de idealdir. Duvar ile tavan niteliklerine uyarlanabilen kapılar, otomasyon sistemleri bağlantısı ile de daha fonksiyonel hale gelmektedir.

Daha pratik, daha güçlü, daha estetik, daha güvenli… Bir kapıda aradığınız ne varsa ünlü İtalyan markanın otomatik kapı motorlarında mevcut. Karizmatik tasarımları da dekoratif alanlarınız için uyumlu. Şık sistemler, tarzınızı da çevrenizdekilere yansıtırken yaşam standardınıza değer katıyor.

BFT ARGO seksiyonel kapı motorlarıyla, motor aksesuarı ya da gerektiğinde yedek parça arama derdine de son. Marka, kendi imzasıyla bu alanda da orijinal ürünler geliştiriyor.

Teknik destek için ise profesyonel personeli ile yaygın yetkili servis ağı hizmetinizde. Siz nerede derseniz orada, hangi saatte derseniz o vakitte.

İletişim sayfamız aracılığı ile bize ulaşın ve kafanızda soru işareti kalmasın. Fiyat teklifi almak istediğinizde, teknik destek talep ettiğinizde daima yanınızdayız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir