Bft Kit Ürünler

BFT Kit Ürünler

BFT Kit ÜrünlerBft kit ürünler, ünlü İtalyan markanın, kapı ya da bariyer motorlarını bu motorların bağlantısı yapılırken kullanılan aparatlar ile birlikte set olarak satışa sunmasıdır.Set satışlar, ürünlerin tek olarak sunulmasına nazaran daha ekonomiktir. Zaten her bütçeye uygun fiyatlar, kit satışlarla daha da ekonomik bir şekilde müşteriye ulaşmaktadır. Setlerin avantajlarından biri de tüm motor aksesuarlarına kolaylıkla erişebilme imkanıdır. Böylece alıcı, tek tek ürünleri araştırma, bulma ve temin etme sıkıntısını yaşamaz.Bft kit ürünlerde, yana kayar sürgülü kapı motorlarında ARES, DEIMOS, ICARO, SP 3500; dairesel kanatlı kapı motorlarında ELI, PHOBOS, VIRGO, IGEA; hidrolik kanatlı kapı motorlarında LUX; seksiyonel kapı motorlarında BOTTICELLI, EFOR, EOS; kollu bariyer sistemlerinde GIOTTO, MOOVI, MICHELANGELO; mantar bariyer sistemlerinde EASY, PRIVEE seri ve modelleriyle hizmet vermektedir. Ürün setlerinin içeriğinde genel olarak, motorun yanı sıra yer alan donanımlar şunlardır: – Emniyet fotoseli- Antenli flaşör- Kumanda- Kontrol ünitesi Bunların dışında motor modeline göre, montaj ve kurulumda kullanılan diğer ürünler de set satışlara dahildir. Ürünün montajı için destek talep ederseniz, servis birimimiz görev başındadır. Birimin donanımlı ekibi, montajı ve kurulumu üstlenebilir. Kumanda tanıtımı ile bakım, onarım için de yine uzman personel yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdedir. Bft kit ürünlerinin hakkında daha da ayrıntılı bilgi almak için 0 (212) 451 20 35’ten bizimle irtibata geçebilirsiniz. Fiyat teklifi alabilir, teknik destek isteyebilirsiniz.

Bft Seksiyonel Kapı Motoru

BFT Seksiyonel Kapı Motoru
BFT seksiyonel kapı motoru, dikey bir şekilde hareket eden kapılara uyumlu motordur. Seksiyonel kapıların en büyük avantajlarından biri, alandan tasarruf sağlanmasıdır. Yukarıya doğru hareket eden bu kapılar her tür garaj girişine uyarlanabilir. Garajın giriş alanı kemerli, dikdörtgen ya da eğik tavanlı dahi olsa montaj yapılabilir.
İtalyan marka Bft’nin Avrupa Birliği Standartlarına uygun ürünleri, güvenlidir. Çarpma emniyet sistemi bulunan mekanizmaları kullanıcılarının dostudur. Sistemler, sadece aracın emniyeti değil, kullanıcıların da güvenliği öncelik edinilerek tasarlanmıştır. Motorlar, başarılı teknik çözümler ve kanıtlanmış kalite standardı sayesinde uzun ömürlüdür. Yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanabilen motorlar, olumsuz hava koşullarında da işlevseldir. Ürünler kırılmaya veya paslanmaya karşı da dirençlidir.
Hızlı motorlar, kapıları açıp kapamanın ötesinde pek çok yarar sağlamaktadırlar. Isı yalıtımı, ses yalıtımı, havanın korunması özellikleri bu faydalardandır. İlgili kapılar, davetsiz misafirlerin zorlayarak içeriye girmelerini de engeller ve böylece içiniz rahat olur. Kumandalı sistemler ile otomatik kapılar, konfor da sağlar. Aracınızdan inmeden kapıya açıp kapatma gibi müdahalelerde bulunabilmenizin yanında örneğin olumsuz hava koşullarının baş gösterdiği bir gecede evinizden çıkmadan garaj kapınızı kapatabilirsiniz.
BFT seksiyonel kapı motoru ürünleri, kapınızın boyutlarına göre farklı modellerle hizmetinizdedir. EFOR, EOS, BOTTICELLI, ARGO seri ve modellerinden biri kapının ağırlığına, bir günde kaç kez açılıp kapanacağına bakılarak kapıya uygulanır.
BFT seksiyonel kapı motorunun ve diğer ürünlerin hakkında detaylı bilgi için 0 (212) 451 20 35 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyat teklifi ve teknik destek de isteyebilirsiniz.

Bft

Bft Seksiyonel Kapı

Bft Seksiyonel Kapı
Bft seksiyonel kapı, endüstriyel tesis, otopark, toplu konut ve hatta apartman girişlerinde uygulanabilen sistemlerin ünlü İtalyan marka imzasıyla sunulan ürünleridir.
Özellikle geçiş alanlarının sınırlı olduğu yerlerde tercih edilen kapılar, yerden tasarruf sağlamakla birlikte tavan ve duvar niteliklerine göre farklı ölçülerde uyarlanabilmektedir. BOTTICELLI, EOS 120, ARGO, EFOR motor modellerinden herhangi birinin monte edilmesiyle ilgili kapılar daha da işlevsel hale gelmektedir.
Bft seksiyonel kapıları, gelişmiş teknoloji sistemleri ile üretilmekte ve günden güne yaşanan talep artışına da ayak uydurarak kendini yenilemeyi sürdürmektedir. Sistem, ortam havasını koruma, ısı yalıtımına destek olma nitelikleri de taşımaktadır. Sıcak soğuk zorlu hava şartlarına dayanabilmesi tercih edilme sebeplerinden birisi olmaktadır.
Markanın ürünleri, Avrupa Birliği güvenlik standartlarına uyumludur ve otomasyon sistemlerinde çarpma emniyet sistemi mevcuttur.
Donanımları, montajda görevli kabloları gizleme imkanı verdiğinden ve tasarımları estetik olduğundan uygulandıkları alanlara şık detaylar sağlarlar.
Manuele alma imkanı, donmaya karşı dayanıklılığı, montajının kolaylığı, kurulumunun basitliği, uzun ömürlü oluşu, harici akü bağlanabilmesi ürünü öne çıkaran niteliklerdir.
Bft seksiyonel kapılarıyla birlikte diğer ürünler hakkında da bilgi almak isterseniz, bize ulaşabileceğiniz numara 0 (212) 451 20 35’tir. Müşteri hizmetleri birimimiz de servis birimimiz de yetkin personelleri ile yedi gün yirmi dört saat hizmet sunmaktadır. Kampanyalı ürünleri öğrenmek, fiyat teklifi istemek ayrıca teknik destek talep etmek için de aynı numara aracılığı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Bft Fotoselli Kapı

BFT Fotoselli Kapı
Bft fotoselli kapı, alüminyum profilden, camdan vb. imal edilen ve daha çok sınırlı alanlardaki girişlerde uygulanan kapılardır. Kapılar adını, kapının üst kısmına monte edilmiş bulunan fotosel sisteminden alır. Işığa karşı duyarlı sistem, ışık algısı ile harekete geçer. Bu tür kapıların mekanizmasına yerleştirilen donanım ile ışık algılama alanı daraltılarak, etkisi tercih edilen belli bir alanla sınırlandırılmış olur.
Sistemin çalışma aşamaları, algılama (radar), kontrol paneli yönetim, kanat profilleri, motor ve yürütme grubu şeklinde sıralanabilir.
Sistem, yaya akışının fazla olduğu yerlerde pratik kullanım sağlar. Farklı kullanım alanlarına farklı çözümler sunacak modeller mevcuttur. Bft fotoselli kapılarda VISTA, VISTA SL C, VISTA SW, VISTA TL motor modelleri ile seçenekler sunmaktadır.
Motorlu sistemler ile geliştirilen Bft fotoselli kapıları, yangın alarm sistemleri ile uyum sağlayabilmektedir. Yaşam alanlarını nitelikli gösteren kapılar, sunduğu konfor ile birlikte estetiktir de. Mekanizmasındaki kablo yatakları, bağlantı kablolarının gizlenmesini sağlar. Tasarımı şıktır ve bu da dekorasyona ince bir detay katar.
Kapının açılma kapanma hızının ayarlanabildiği, akü bağlamaya imkan veren, termik korumalı, soğuk ve sıcak hava şartlarına dayanıklı, güçlü motorların hem montajı hem kurulumu da basitçe yapılır.
Bft fotoselli kapıların yedek parça desteği vardır. Kızılötesi radar, kablosuz şifreleme cihazı, el yaklaşım sensörü, program seçme anahtarı, elektromanyetik kilit, akü şarj kiti, perde fotosel, , çift yönlü radar, fotosel, dahili kontrol ünitesi motorun aksesuarlarıdır.
Teknik destek, fiyat teklifi ve ayrıntılı bilgi istemek için bize 0 (212) 451 20 35 numarasından ulaşabilirsiniz.