BFT BOTTICELLI Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

BFT BOTTICELLI Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

BFT BOTTICELLI seksiyonel garaj kapısı motoru, maksimum noktasal kuvveti 80 kg olan, -15°C +60°C sıcaklıkta çalışabilen, yoğun kullanıma uyumlu sistemdir. Teknik özellikleri ise şöyledir:

Kontrol ünitesi: VENERE D

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitsiz

Çalışma Gerilimi: 24 V

Çekilen Ortalama Güç: 240 W

Maksimum Noktasal Kuvvet: 800 N

Çalışma Hızı: 5 MT/Dakika

Çarpmaya Karşı Etkisi: Kontrol ünitesi ile tork sınırlama

Limit Switch Modeli: Enkoderli

Serbest Bırakma: İP ile

Kullanım Sıklığı: 600 Tur/Gün

Koruma Katsayısı: IPX 0

Mekanizma Ağırlığı: 50 N (5 kg)

Akü ile Çalışma: Var

BFT BOTTICELLI seksiyonel garaj kapısı motorları, güvenlik standartlarına uyumludur ve mekanizması, montajı basitçe yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Çarpma emniyet sistemine sahip donanımıyla alandaki canlı ya da cansız farklı cisimlere karşı duyarlıdır. Dayanıklıdır, kuvvetli yay yapısıyla montaj ya da çarpma gibi durumlarda direnç gösterebilir.

Kontrol ünitesi aracılığı ile otomatik çalışabilir ya da otomatik hata bulabilir nitelikte tasarlanmıştır. Yapısındaki oluklu sistem, kabloların gizlenmesini ve böylece görüntü kirliliğinin engellenmesini sağlamaktadır. 90 derece çevrilebilen kafa ile çalışma sonu mesafesi ayarlanabilir.

BFT BOTTICELLI seksiyonel garaj kapısı motorlarının yeni nesil teknolojiden yararlanılarak geliştirilen verimli sistemi kullanıcılarını hayran bırakıyor. BFT tarzını yansıtan dinamik motorlar, kullanıcılarının da yaşam standardını daha da iyileştiriyor. Etkileyici performansı bu özgün ve özel sistemi gözler önüne seriyor. Gözle görülür gücü, dinamik hattı karakteristik yapısına dikkat çekiyor. Çarpıcı tasarım vurguları, fonksiyonelliğine elbette ket vurmuyor. Müşteri ihtiyaçlarını ön plana çıkaran markanın, yenilikçi ruhu bir yandan faydacılık hedefini sürdürüyor ve kullanıcıların yararına ürünlerini geliştirmesini sağlıyor.

Fiyatların cazip olması ve ürünlerin teknik destek imkanı ile aksesuar ve yedek parça imkanı sunması da markayı göz önüne çıkarıyor. İletişim sayfamızdan bize ulaşıp fiyat teklifi veya teknik destek talep edebilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir