BFT DEIMOS 500 Yana Kayar Kapı Motoru Seti

BFT DEIMOS 500 Yana Kayar Kapı Motoru Seti

BFT DEIMOS 500 yana kayar kapı motoru seti, sürgülü kapılar için hazırlanmış, içeriğinde motor ile motorun kapıya bağlantı aparatlarını içeren üründür.

Setin paketinde yer alan ürünler, DEIMOS SR V 500 motor, DESME A 15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO 2-G kumanda ve CFZ kremayer dişlidir.

Daha ziyade bahçelerin giriş çıkış alanlarında tercih edilen sürgülü kapıların kullanımı zamanla daha da yaygınlaşmış ve böylece site girişlerinde, ticaret merkezlerinin girişlerinde, alış veriş merkezlerinin girişlerinde, endüstriyel alanların girişlerinde gibi pek çok yerle birlikte neredeyse tüm kamu hizmet binalarının girişlerinde de bu kapılar kullanılmaya başlanmıştır.

Bir sürgülü kapıya sahipseniz ve artık bu kapının daha işlevsel olmasını istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Otomasyon sistemleri, kapılarınızın daha fonksiyonel olmalarını sağlar. Ünlü İtalyan marka BFT de bariyer ile kepenk sistemlerinin yanı sıra otomatik kapı motorlarında da sektörün zirvesine ulaşmayı başarmıştır.

BFT DEIMOS 500 yana kayar kapı motoru setinde, sürgülü kapınızın daha pratik, daha güvenli, daha ihtişamlı olmasını sağlayacak donanımlar vardır. Fotosel ve flaşör aparatları, emniyetli kullanım için birebirdir.

Alışılmışın dışında tasarımları ile öncü motorlar, dinamik yapıları ile de ezber bozuyor. Akılcı çözümlerle beklentilerinizin tamamını karşılayan sistemler, sunduğu konforla kullanıcılarının vazgeçilmezi oluyor. Azami gücün yanında azami hız ile azami emniyeti de kesinlikle göz ardı etmiyor.

Orijinal görünümü çekici olsa da şık çizgilerinin gerisinde performansı ile büyülüyor. Konforu hissedin. Kumandalı hatta otomatik ayarlanabilir sistemiyle keyifli kullanımın zevkini dorukta yaşayın.

BFT DEIMOS 500 yana kayar kapı motoru setiyle birlikte ARES, ICARO ve SP 3500 modellerinin de kit satışları mevcuttur.

Fiyat teklifi, teknik destek, sorularınız ve yorumlarınız için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir