Bft Deimos 700 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT DEIMOS 700 Yana Kayar Kapı Motorları

BFT DEIMOS 700 yana kayar kapı motorları, ağırlığı en fazla 700 kg ve uzunluğu da en fazla 6 metre olan sürgülü kapılara uygulanmaktadır.

Teknik Özellikleri:

Kontrol Ünitesi: ALPHA SD

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitli

Çalışma Voltajı: 230 V 50 HZ

Çekilen Ortalama Güç:  290 W

Azami Akım: 1,9 A

Termik Koruma: Kontrol ünitesi

Ortalama Kapı Hızı: SR 14’lerde 8,5 MT/Dakika, SR 18’lerde 11 MT/Dakika

Çıkış Devri: 48 RPM

Kullanım Sıklığı: Yarı Yoğun Kullanım

Çalışma Sıcaklığı: -15°C +60°C

Koruma Katsayısı: IP 24

Mekanizma Ağırlığı: 150 N (15 kg)

Akü ile Çalışma: Yok

Öncü marka, özgün tasarımları ile müşterilerine refah sunar. BFT DEIMOS 700 yana kayar kapı motorlarıyla, konfor sağlanmakla kalınmaz aynı zamanda prestij de sağlanır. Stil ürünler, karizmatik sistemleriyle tarzınızı yansıttığı gibi yaşam standardınızı yükseltir.

Mükemmel tasarımları ile şık ve aynı zamanda güçlü bu motorlar, sundukları stil ve konfor ile çok çekicidir. İç dekorları basit kuruluma olanak tanırken dış tasarımları da dekoratif alanlarda estetik detay meydana getirir. Baş döndüren nitelikleri ile vazgeçilmez sistemler, zarif donanımları ile daima iyi hissettirir. Birinci sınıf mekanizması ve kuvvetli duruşu ile büyüleyicidir. Kusursuz ergonomisiyle müşteri odaklıdır. Birinci sınıf malzeme ile usta işçiliğin bir araya gelmesiyle oluşan güven, içinizi rahat ettirir.

BFT DEIMOS 700 yana kayar kapı motorlarını tamamlayıcı aksesuarları da sistemleri daha verimli kullanmaya olanak sağlar. Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen ileri sistemler göz kamaştırır. Sınıfının en iyisi donanım, en küçük detaylara dahi özen gösterilerek hazırlanmıştır.

Satışın ötesinde montaj ve kurulum ile kumanda tanıtım hizmetleri de bulunan marka bakım ve gerektiğinde tamir için de yanınızdadır. Teknik destek için yetkili servis ağı yaygındır. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi isteyebilir, tamir için arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir