BFT E5 Dairesel Kapı Motoru

BFT E5 Dairesel Kapı Motoru

BFT E5 dairesel kapı motoru, kanat ağırlığı en fazla 200 kg ve kanat uzunluğu da en fazla 1.8 metre olan kanatlı kapılara uygulanır. Yarı yoğun kullanıma uyumlu motorun teknik özellikleri şöyledir:

Kontrol Ünitesi: ALCOR N

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitsiz

Çalışma Voltajı: 230 V

Çekilen Ortalama Güç: 200 W

Termik Koruma: İçerir

90° Açılma Kapanma Süresi: 22 s

Çarpmaya Karşı Etkisi: Mekanik kavrama

Kilitleme: Elektrikli kilit ile

Serbest Bırakma: El ile yapılır

Çalışma Sıcaklığı: -15°C +60°C

Koruma Katsayısı: IP44

Mekanizma Ağırlığı: 80 N (8 kg)

Akü ile Çalışma: Var

Minimum bütçe ile maksimum hizmet sunan İtalyan marka, motorların tamamlayıcısı motor aksesuarlarını da kapsamında barındıran set satışlar ile müşterilerini bir kez daha hayran bırakmaktadır. Ürün setleri, hem motor hem motorun kapıya bağlantı aparatlarını en uygun fiyatla son kullanıcıya ulaştırmaktadır. Bitmek bilmeyen kampanyalar da cabası.

BFT E5 dairesel kapı motorunun en fazla öne çıkan niteliği, yapısının dar olmasıdır. Böylece direkt olarak sütunun üzerine monte edilebilmektedir. Ürün çarpmalara karşı da emniyetlidir çünkü ayarlanabilir mekanik kavrama sistemi mevcuttur.

Mekanizması ile efsane olan motorlar, tasarımları ile de gözde modellerdendir. Görkemli tasarımlarında, tüm detaylar incelikle tasarlanmıştır. “Aslan yatağından belli olur.” derler ya hani siz de bu prestijli motorların kapılarınıza kattığı fonksiyonellik ve görsellik ile tarzınızı yansıtacaksınız. Stil ürünler yaşam standardınızı yükseltecek.

BFT E5 dairesel kapı motorlarını tercih ettiğinizde montaj, kurulum, kumanda tanıtımını hiç düşünmeyin. Markanın yetkili servis biriminin profesyonel personeli sizinle olacak. Motorun kullanım aşamasında da teknik destek için muhatap bulabilmeniz çok kolay.

Daha fazla bilgi veya fiyat teklifi almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bakım ile onarım gerektiren durumlar için ise müşteri hizmetleri birimine arıza kaydı oluşturmanız halinde en kısa sürede size dönülecektir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir