BFT E5 Tek Kanat Dairesel Kapı Motoru Seti

BFT E5 Tek Kanat Dairesel Kapı Motoru Seti

BFT E5 tek kanat dairesel kapı motoru seti, kanat ağırlığı en fazla 200 kg olan ve kanat uzunluğu da en fazla 1.8 metre olan kapılara uygulanabilen motor ile bu motorun kapıya bağlantı aparatlarını içermektedir.

Yapılarının dar olması ve böylelikle direkt olarak sütunun üzerine monte edilebilmeleri özellikleriyle öne çıkan motorlar, ayarlanabilir mekanik kavrama sistemleri ile çarpmalara karşı emniyet sağlamaktadırlar.

DESME A 15 Emniyet Fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO 2-G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi BFT E5 tek kanat dairesel kapı motoru setinin içeriğinde yer alan ürünlerdir.

Yarı yoğun kullanım alanları için ideal ürün, -15°C +60°C arası sıcaklıklarda çalışma kapasitesine sahiptir. Motorlu sistemin niteliklerinden biri de gerektiğinde akü ile çalışmaya imkan sağlamasıdır.

BFT E5 tek kanat dairesel kapı motoru setiyle farkınızı fark ettirin. Estetik görüntüleriyle de dikkat çeken kanatlı kapılarınız, ünlü İtalyan markanın bu görselliği tamamlayan şık motorlu sistemiyle modern çizgiler kazanır. Stil motorlar, mekanizmalarının dayanıklılığı, donanımlarının işlevselliği, tasarımlarının eşsizliği ile gözdedir. Güvenli konfor sunmaları elbette tercih nedenleri arasındaki en önemli sebeptir.

Geniş ürün yelpazesini özgün sistemler ile donatan marka, müşteri odaklı hizmetiyle satış sonrası süreçte de kullanıcılardan beğeni toplamaktadır. Hem yetkili servis birimi hem yedek parça üretimi kullanıcıyı rahatlatmaktadır. Motor aksesuarları da markanın ürün gamında yer almaktadır.

Konuttan endüstri merkezlerine hemen her yaşam alanında kullanımı mümkün olan otomasyon sistemleri, bırakın yaşam alanlarınızı hızıyla sadeleştirsin, rahatlatsın.

Ürünlerin yedek parça imkanı mevcuttur. Gerektiğinde müşteri hizmetleri ile yetkili servis birimleri de uzman personelleri ile hizmete hazırdır. Ayrıntılı bilgi, fiyat teklifi ya da teknik destek talebi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir