BFT EASY Mantar Bariyer Seti

BFT EASY Mantar Bariyer Seti

BFT Easy mantar bariyer seti, günde 500 tur çalışma kapasitesine sahip duba ile bu dubanın montaj donanımlarını içerir. -20°C +60°C arası sıcaklıklarda çalışabilen sistemin sıcak ve soğuk hava şartlarına özellikle buzlanmaya karşı dayanıklı olması ürünün tercih nedenleri arasındadır.

BFT Easy mantar bariyer setinin içeriğinde EASY 200-700 BOLLARDS, PERSEO CBD kontrol ünitesi, CELLULA 130 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO B RCN 4 kanal kumanda, metal kütle dedektörü çift yönlü D 220, metal kütle dedektörü soketi ürünleri yer alır.

Sistem, kontrollü geçiş sağlanan alanlar ve özellikle yayalaştırılmış meydanlarda bire birdir. Bu alandaki ürünlerin dayanıklılığı verimli kullanım için elzemdir. Markanın dubaları da zorlu hava koşullarına, çarpmalara karşı dirençli olacak şekilde yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. İleri teknoloji sistemleri ile geliştirilen ürünler, hem iç mekanizmaları ile hem dış donanımları ile gerçekten güçlüdür. Kuvvetli yapıları, dirençli ve uzun ömürlü olmalarını sağlarken bir taraftan da ürünler görsel olarak gayet cazip olacak tarzda özenli çizgilerle tasarlanmıştır.

Prestijli sistemler, stil duruşları ile tarzınızı yansıtır ve yaşamınıza değer katar. Dinamik sistem, kullanıcıları tarafından daima beğeni toplamıştır. Yüksek performansı, özgün çizgileri, entegre yapısı ile ürün, alanının bir numarası olmayı hak ediyor. Siz de alanlarınızda bu kalitedeki sistemi hak ediyorsunuz.

BFT Easy mantar bariyer setiyle ilgili ayrıntılı bilgi almak için veya diğer ürünler ve modeller hakkında bilgi edinmek için, varsa kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulmak için, fiyat teklifi istemek için, teknik destek talep etmek için iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Set satışların ve kampanyaların avantajlarını kaçırmayın. Ödeme koşullarında daima kolaylıklar mevcuttur. Doğru adrestesiniz, unutmayın.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir