BFT EASY Mantar Bariyer

BFT EASY Mantar Bariyer

BFT EASY mantar bariyer, günde 500 tur çalışma kapasitesine sahip dubadır. Çalışma voltajı 230 V 50 HZ olan sistem, -20°C +60°C arası sıcaklıklarda çalışabilmektedir. Açılma süresi 9 sn olan ürünün koruma sınıfı IP67, kırılma yükü 60.000 joules, darbe dayanımı da 6.000 joules şeklindedir.

Daha yüksek ışıklı taç ve yansıtıcı reflektörlere sahip ürün, rekabetçi fiyatıyla da dikkat çeker. Araştırma geliştirme çalışmaları sonucu, piyasa ihtiyacına yönelik olarak basit bir duba şeklinde geliştirilmiştir.

Ünlü İtalyan marka, mantar bariyerlerde PRIVEE ve SCUDO modelleriyle de hizmet vermektedir. İş merkezleri, ticaret merkezleri, trafiğe kapatılan giriş çıkış alanları ve yayalaştırılmış yollar yer bariyeri olarak da adlandırılan mantar bariyerlerin başlıca kullanım alanlarındandır.

BFT EASY mantar bariyerleri, dayanıklı ve uzun ömürlü sistemler olmalarının yanı sıra görsellikleri ile de öne çıkarlar. Güçlü İtalyan tasarımına sahip sistemler, güvenlik ve performanstan da hiçbir zaman ödün vermiyor. Kuvvetli çizgiler, sizi şaşırtacak teknoloji, azami hız, azami güç, azami emniyet ezber bozan ürünü ortaya çıkardı. Montaj kolaylığı ile basit kullanımı da avantajlarından. Zarif görünümüyle, yaşam alanlarınıza dekoratif detaylar sunar. Kaliteyi yansıtan harika tasarımı tarzınızı çevrenize yansıtır. Etkileyici tasarımı, konforu ve kullanışlılığının yanı sıra dayanıklılığı ile de kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Yeni nesil teknolojinin, usta mühendislikle buluşmasıyla ve özverili işçilikle geliştirilen sistemler, övgüyü hak ediyor. Siz de bu müthiş sistemleri hak ediyorsunuz. Alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz kullanışlılığı bulabileceğiniz bu sistemler, geçiş alanlarını sınırlarken yayalara özgürce hareketin tadını çıkarma fırsatı sunuyor.

BFT EASY mantar bariyerle birlikte markanın tüm ürünleri de alanında gözde. Tecrübenin teknoloji ve hayallerle buluşmasından doğan ihtişamlı ürünler, bırakın hayatınızı kolaylaştırsın. Üstelik markanın ürünlerinde fiyatlar da bir o kadar çekici. Kampanyalar ile set satışlar da cabası.

Bize iletişim sayfamızdan ulaşarak daha çok bilgi edinebilirsiniz. Teknik destek ile fiyat teklifi için de biz daima buradayız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir