BFT EFOR 1380 Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT EFOR 1380 Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT EFOR 1380 seksiyonel kapı motoru seti, garaj kapılarına uygulanan motor ile bu motorun bağlantı aparatlarını içermektedir. Dar alanlar için ideal bu kapılar, her tür duvar ve tavan özelliklerine göre uyarlanabilmektedir. Motorlu sistemler ile geliştirilen kapılar, hem sıkı bir güvenlik önlemi olmakta, hem ısı yalıtımına katkıda bulunmakta, hem hava akışının kontrollü olmasını sağlamaktadır.

BFT Efor 1380 M 24/30, CS 300 kontrol ünitesi ve Efor 7 metre kablo BFT Efor 1380 seksiyonel kapı motoru setinin içeriğinde yer alan ürünlerdir. Set ürünlerin avantajları birden fazladır. Hem kapıya monte edilecek motorun hem de bu motorun bağlantı aparatlarının bir arada bulunması, müşteriyi tek tek ürün arayışından kurtarır. Orijinal malzemeye markanın imzasıyla erişen müşteri üstelik tüm bu aparatları gayet uygun fiyata elde etmiş olur.

Ünlü İtalyan marka, fiyatlandırmada şeffaflık prensibiyle hareket etmektedir. Ödemede kolaylık da sağlayan marka, set satışlar ile fiyatları daha da düşürmektedir. Kampanyalar ise müşterilerin diğer bir fiyat indirimi aldığı durumlardır.

Müşteri odaklı marka, hizmetlerinde kullanıcıların gereksinimlerini dikkate alır. Araştırma geliştirme çalışmaları neticesinde kendisine yöntem belirleyen marka, modellerini gereksiz donanımlardan arındırılmış sade ve kullanımı da montajı da kolay ürünler olarak tasarlar.

Kalite, güvenlik, pratiklik, görsellik, hız, dayanıklılık, dirençlilik, dinamiklik, aktiflik… Aradığınız ne varsa bu motorlarda.

BFT Efor 1380 seksiyonel kapı motoru setiyle birlikte diğer ürünler hakkında da ayrıntılı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi almak, teknik destek için arıza kaydı oluşturmak, varsa sorularınıza cevap bulmanız için daima iş başındayız. Müşteri hizmetleri birimi de yetkili servislerde yedi gün yirmi dört saat hizmet sunmaya devam eder. Alanında profesyonel personel, size etkin çözümler sunar.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir