BFT ELI 250 N BT Dairesel Kapı Motoru

BFT ELI 250 N BT Dairesel Kapı Motoru

BFT ELI 250 N BT dairesel kapı motoru, kanat ağırlığı en fazla 400 kg  ve kanat uzunluğu da en fazla 3.5 metre olan kanatlı kapılar için uygulanır. Yoğun kullanıma uygun motorların teknik özellikleri ise şöyledir:

Kontrol Ünitesi: THALIA

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitli

Çalışma Voltajı: 24 V

Çekilen Ortalama Güç: 175 W

Termik Koruma: İçerir

120° Açılma Kapanma Süresi: 15 s

Çarpmaya Karşı Etkisi: Kontrol Ünitesi

Kilitleme: Mekanik

Serbest Bırakma: SCC serbest bırakma ile

Çalışma Sıcaklığı: -20°C +50°C

Koruma Katsayısı: IP67

Mekanizma Ağırlığı: 100 N (10 kg)

Akü ile Çalışma: Var

BFT ELI 250 N BT dairesel kapı motorunun mekanizması gereği kapının hareket sonlandırma ayarları, hava koşullarından etkilenmez. Güvenlik standartlarına uygun geliştirilmiş motorun montajı kolay yapılır ve ürün emniyetlidir. Çarpma emniyet sistemine sahip olması da motoru güvenli yapan niteliklerdendir.

BFT ELI 250 N BT dairesel kapı motorları ile birlikte, markanın ağırlıkları ve uzunlukları farklı olan kapılara uyumlu modelleri de vardır. ELI 250 N’de serinin diğer bir modelidir. Hem işlevsel, hem emniyetli, hem güvenli ve hem de şık bir ürün arıyorsanız gerçekten doğru yerdesiniz. Ünlü markanın kaliteden ve emniyetten ödün vermeden ileri teknoloji sistemlerini takip ederek geliştirdiği modellerin her biri müşteri memnuniyeti kazanmaktadır.

Geçmişin tecrübesini geleceğin yoluna ışık edinen marka, daima bilgi birikimini yeni nesil teknoloji ile harmanlayarak, müşteri ihtiyaçlarına yönelik sistemler tasarladı. Konuttan iş merkezine yaşam alanlarına değişimin heyecanını ve canlılığını taşıyan marka ile siz de yeniliğe bir adım atın.

Fiyatları her bütçeye uygun motorların, set satışları ile kampanyaları da mevcuttur. Bize ulaşarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Teknik destek gereken durumlarda da yetkili servis birimi yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir