BFT EOS 120 Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

BFT EOS 120 Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

BFT EOS 120 seksiyonel garaj kapısı motoru, maksimum noktasal kuvveti 120 kg olan -15°C +60°C arası sıcaklıklarda çalışabilen ve çok yoğun kullanıma uyumlu sistemdir. Ürünün teknik özellikleri ise şöyledir:

Kontrol Ünitesi: VENERE D

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitsiz

Çalışma Voltajı: 24 V

Çekilen Ortalama Güç: 240 W

Çalışma Hızı: 5 MT/Dakika

Çarpmaya Karşı Etkisi: Kontrol ünitesi ile tork sınırlama

Limit Switch Modeli: Enkoderli

Serbest Bırakma: İP ile

Koruma Katsayısı: IPX 0

Mekanizma ağırlığı: 80 N (8 kg)

Akü ile Çalışma: Var

BFT EOS 120 seksiyonel garaj kapısı motorunun, yenilikçi markanın yüksek performanslı ürünüdür. Düşlerdeki konforun gerçeğe dönüştüğü adresin olağanüstü ve karakteristik modelleri, sıra dışı performansları ile büyüleyicidir. Sadeliği ile kullanışlıdır. Gereksiz donanımlardan uzak yapısı, montajda da kolaylık sağlar. Üstün mekanizması ile çarpıcı bir sistemdir. Özgüvenli asaletiyle kullanıcılarının da tarzını yansıtır. Estetik detayları da mekanizması da tutku oluşturur. Özel tasarımı ile ayrıcalıklıdır. Üstün duruşu, gücü hayranlık uyandırır. Sade kullanımına rağmen özgün çizgileriyle ihtişam adeta diğer adıdır. Konforu, tasarımı, işlevselliği ile alanında öncüdür.

Her şartta kullanılabilirlik, azami fayda, ekonomik fiyat… Aradığınız ne varsa ünlü İtalyan markanın modellerinde. Akü donanımları, motorların kullanım şartlarını genişletir. Otomatik ayarlamaya da imkan tanıyan sistem, pratiklik ve hız sağlar. Kampanyalar ve set satışlar da ürünleri ekonomik fiyatlar taşımasına olanak verir.

Rakipsiz çevikliği, dinamik tasarımı, etkileyicidir. Benzersiz gücüyle de estetik duruşuyla da tüm beklentilerinizi karşılayacak kabiliyettedir.

BFT EOS 120 seksiyonel garaj kapısı motorlarının alanında tüm zamanların en iyi sistemi olmasının yanı sıra bir diğer avantajı da teknik destek imkanıdır. Yaygın yetkili servis ağı ne zaman isterseniz yanınızdadır. İletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir