BFT ICARO Yana Kayar Kapı Motoru

BFT ICARO Yana Kayar Kapı Motoru

BFT ICARO yana kayar kapı motoru, ağırlığı en fazla 2000 kg ve uzunluğu en fazla 14 metre olan sürgülü kapılara uygulanır.

ICARO N F, ağırlığı 2000 kg’a kadar ve uzunluğu 14 metreye kadar olan sürgülü kapılara; ICARO N F V, ağırlığı 1000 kg’a kadar olan ve uzunluğu 14 metreye kadar olan sürgülü kapılara uyumludur. Motorların teknik nitelikleri ise şöyledir:

Kontrol Ünitesi: LEO CBB

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitli

Çalışma Voltajı: 230 V

Çekilen Ortalama Güç: 750 W

Azami Akım: 3 A

Termik Koruma: İçerir

Çıkış Devri: 37 RPM

Çalışma Sıcaklığı: -15 °C +60°C

Koruma Katsayısı: IP 24

Mekanizma Ağırlığı: 250 N (25 kg)

BFT ICARO yana kayar kapı motorları ile güvenli konforun tadına varın. İlgili sistem hem barındırdığı emniyet sistemi ile size ve çevrenizdekilere gönül rahatlığı ile kullanım sağlar hem de kumandalı ve otomatik ayarlı özellikleriyle refah oluşturur.

Stil motorlar ile farkınızı fark ettirin. Tarzınızı yansıtacak asil ürünler, sadece mekanizmaları ile değil tasarımları ile de kullanıcılarını kendine hayran bırakıyor. Yenilikçi ve öncü marka, son teknoloji ürünü motor ve motor aksesuarları ile kapılarınızı, daha fonksiyonel bir hale getiriyor.

Kapı deyip geçmeyin. Çağcıl ürünler ile siz de gelişmişliğin nimetlerini seçin. Siz de bu prestijli sistemleri hak ediyorsunuz. Yoğun kullanım alanlarına uyumlu bu sistem ile hızlı bir akış sağlayacak, zamandan daha fazla kazanacaksınız. Üstelik fiyatlar da çok uygun. Cebinize dost ürünler, kampanyalar ve set satışlar ile de çok daha cazip.

Servis imkanını küçümsemeyin. Gerek bakım, gerek onarım için muhatap bulabilmenin rahatlığına gelin. Sorularınız için ise Müşteri Hizmetleri biriminin daima yanınızda olduğunu bilin. İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir