BFT Kapı Kumandası

BFT Kapı Kumandası
Bft kapı kumandası, otomatik kapılarda ve bariyer sistemlerinde hem konforlu hem pratik kullanım sağlar. Gelişen teknolojinin hayatımızın her alanına girmesiyle kapı ve bariyerlerde de motorlu sistemlere geçilmiştir. Hem kuvvet hem de vakitten tasarruf sağlayan kumandalar, adeta konfor anahtarıdır. Tek tuşla kapınıza müdahale edebilmeniz pratik kullanım imkanı oluşturur.
Bft kapı kumandalarından Mitto 2B ile Mitto 2-G 2 kanallıdır. Mitto 4 ise, 4 kanallıdır ve mantar bariyer sistemleri ile otomatik kapılarda kullanılmaktadır. Kumanda üzerinde bulunan ışık göstergesi kapının açılıp kapandığını haber vermektedir. Pil ile çalışan donanımın etki alanı da yeterli olacak niteliktedir. Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda, basit programlama özelliği ile tasarlanan ürünler görüntü olarak şıktır, ele uyumludur ve kullanımı basitçe öğrenilecek şekildedir.
Bft kapı kumandalarının kopyalanması ve tanıtılması yetkili servis eliyle yapılabileceği gibi teknik destek birimimizin yetkin personelinin tarifi ile sizin de gerçekleştirebileceğiniz özelliktedir.
Ünlü İtalyan markanın ürünlerini tercih edenler ürünün kullanım aşamasında daima memnuniyet yaşadılar. Markanın yedek parça üretimi de avantajdır. Müşteri güvendiği garantili orijinal ürüne kolaylıkla erişebilmektedir.
Sürgülü, kanatlı, seksiyonel, endüstriyel, radarlı kapılar ile kollu ve mantar bariyerler cihazın kullanım alanlarındandır.
0 (212) 451 20 35 numarasından bizimle irtibata geçerek varsa sorularınıza cevap bulabilir, teknik destek yahut fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Arıza kaydı oluşturmanızın neticesinde en kısa sürede size dönülecek ve oluşan problemin en iyi şekilde giderilmesi sağlanacaktır.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir