Bft Kit Ürünler

Bft Kit Ürünler

Bft ürünler, mantar bariyer, kollu bariyer, seksiyonel kapı, fotoselli kapı, hidrolik dairesel kapı, kanatlı kapı, yana kayar kapı ve endüstriyel kapı sistemlerinde geliştirilmiştir.

Sürgülü kapılarda alanının en iyisi ICARO, SP 3500, ARES ve DEIMOS’tur. EOS, EFOR, BOTTICELLI ve ARGO seksiyonel kapılar için geliştirilmiştir. Radarlı kapıların gözdesi VISTA’dır. Hidrolik dairesel kapıların vazgeçilmezi SUB ile LUX modelleridir. IGEA ve FORB endüstriyel kapı motorları için tasarlanmıştır. Dairesel kanatlı kapı motorları için en işlevsel sistemler VIRGO, PHOBOS, E5 ve ELI’dır. Kollu bariyerler için en cazibi MOOVI, GIOTTO, MICHELANGELO’dur ve mantar bariyerler için en ideal olan SCUDO, PRIVEE ve EASY’dir.

Flaşör, fotosel, akü, kontrol kartı, kablo, anten, alıcı, kumanda gibi motor aksesuarları da Bft Türkiye’nin ürün yelpazesi arasında bulunmaktadır. Yedek parça üretimi de yapan marka, dişli, kapak, kol gibi aparatları ürün gamına almıştır.

Bft ürünleri, güvenlik esasına dayalı olarak geliştirilmektedir. Emniyetten taviz vermeyen marka, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı sistemlerde, ileri teknolojiden yararlanarak konforu zirvede yaşatacak modeller dizayn etmiştir. Dinamik motorlar bir o kadar da risklere karşı duyarlıdır. Mekanizmalarındaki çarpma, sıkışma emniyet sistemleri motorları duyarlı bir hale getirmiştir. Bir engelle karşılaşması halinde motor, hareket durdurarak veya aksi yönde hareket ederek canlı cansız yabancı cisimleri emniyete almaktadır. Bu da sizin, sevdiklerinizin, çevrenizdekilerin gönül rahatlığı ile bu ürünleri tercih etmesi demektir.

Her bir detayı tek tek düşünülerek, değerlendirilerek özenle tasarlanmış sistemler özgün olmaları itibariyle de dikkat çekicidir. Sadeliğiyle asil ve şık motorlu sistemlerin, konuttan iş merkezine yaşam alanlarınızda görsel bir detay olarak çekici bir şekilde yer almaları boşuna değildir. Tercihleriniz yaşam tarzınızı yansıtır ve bu stil ürünler de sizi tamamlayıcı unsurlardır. Hayatınıza değer katın, hayallerinizdeki konforu iç huzuruyla yaşayın.

Kalitede tek markanın, modelde bol alternatiflerinden biri muhakkak size uyacak. Entegre yapısı, olağanüstü kombinasyonu, güçlü donanımı, eşsiz tarzı; aradıklarınızın hepsi. Ekonomik olması da cabası. Her bütçeye uygun fiyatlar, kampanyalarla, set satışlarla desteklenen indirimler, ödeme kolaylıkları; her şey sizin için.

Bft ürünlerinin pek çok avantajı vardır. Donanımlı ve şık mekanizma ile uygun fiyatın ötesinde satış sonrası hizmetlerde de marka, alanının zirvesindedir. Montaj, kurulum, kumanda tanıtım hizmetleri firmanın yetkili servis birimleri eliyle yapılır. Yetkili servis ağı gayet yaygındır ve teknik destek ekibi de profesyonellerden oluşmaktadır. Teknik ekip, ürünün kullanım aşamasında da müşterilerin yanındadır. Bakım ile onarım, kaliteli malzeme ve usta işçilikle özenle gerçekleştirilir.

Alanınıza uygun modeli belirlemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İletişim sayfamız aracılığı ile bize ulaşarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Teknik destek gereksinimi doğduğunda yine aynı yolla bize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. En kısa sürede en etkin çözümler için ekibimiz devreye girecektir.

BFT PRIVEE Mantar Bariyer Seti

BFT PRIVEE Mantar Bariyer Seti

BFT PRIVEE mantar bariyer seti, 16 m’ye kadar olan açık alanlar için uyumlu duba ile bu dubanın montaj donanımlarını içerir. Ürün daha çok bina önü otopark alanları ve araç trafiğine kapatılan meydanlarda tercih edilir. Sistem, yoğun kullanıma uyumludur ve bu nedenle sıkça geçiş yapılan yerlerde güvenle kullanılabilmektedir. Buzlanmalara karşı dayanıklı olduğu gibi yüksek sıcaklıklarda da direnç gösterebildiğinden -20°C +60°C arası sıcaklığı bulunan hava koşullarına sahip alanlarda da kullanımı yaygındır.

BFT PRIVEE mantar bariyer setinin içeriğinde PRIVEE ON DISSUAS PS., PRIVEE OFF DISSUAS P., PRV CHN 10 MT (veya 16 MT) zincir, CELLULA A 130 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO B RCN 4 kanal kumanda, metal kütle dedektörü çift yönlü D 220, metal kütle dedektörü soketi ürünleri yer alır.

Uluslararası mecrada kendini kanıtlamasının yanında ülkemizde de uzun yıllardır kabul görmüş bulunan ünlü İtalyan marka, müşteri odaklı hizmet politikasıyla kullanıcılarını memnun edecek sistemler geliştirmiştir. Araştırma geliştirme çalışmalarına önem veren firma, müşterilerinin gereksinimlerini doğru bir şekilde tespit ettikten sonra, ileri teknoloji sistemlerinden yararlanarak, yüksek kaliteli malzeme kullanarak, uzman mühendislerinin çıkardığı iyi işlerle modellerini tasarlar ve üretir.

Müşterilerine iç donanımı dayanıklı, dış donanımı estetik ürünleri kaliteden en ufak bir taviz vermeden sunan markanın prestijli modelleri kullanıcılarının da tarzını yansıtıyor. Hayatınıza değer katacak stil ürünleri siz de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

BFT PRIVEE mantar bariyer setiyle ilgili ayrıntılı bilgi için, fiyat teklifi istemek için, teknik destek talebinde bulunmak için iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Güvenli konforu yakaladığınız bu ürünleri hayatınıza aldığınızda sınıfında neden bir numara olduğunu anlayacaksınız. Markanın ayrıcalıklı ürünleri ile tanışmak için beklemeyin, memnun kalacaksınız.

BFT EASY Mantar Bariyer Seti

BFT EASY Mantar Bariyer Seti

BFT Easy mantar bariyer seti, günde 500 tur çalışma kapasitesine sahip duba ile bu dubanın montaj donanımlarını içerir. -20°C +60°C arası sıcaklıklarda çalışabilen sistemin sıcak ve soğuk hava şartlarına özellikle buzlanmaya karşı dayanıklı olması ürünün tercih nedenleri arasındadır.

BFT Easy mantar bariyer setinin içeriğinde EASY 200-700 BOLLARDS, PERSEO CBD kontrol ünitesi, CELLULA 130 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO B RCN 4 kanal kumanda, metal kütle dedektörü çift yönlü D 220, metal kütle dedektörü soketi ürünleri yer alır.

Sistem, kontrollü geçiş sağlanan alanlar ve özellikle yayalaştırılmış meydanlarda bire birdir. Bu alandaki ürünlerin dayanıklılığı verimli kullanım için elzemdir. Markanın dubaları da zorlu hava koşullarına, çarpmalara karşı dirençli olacak şekilde yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. İleri teknoloji sistemleri ile geliştirilen ürünler, hem iç mekanizmaları ile hem dış donanımları ile gerçekten güçlüdür. Kuvvetli yapıları, dirençli ve uzun ömürlü olmalarını sağlarken bir taraftan da ürünler görsel olarak gayet cazip olacak tarzda özenli çizgilerle tasarlanmıştır.

Prestijli sistemler, stil duruşları ile tarzınızı yansıtır ve yaşamınıza değer katar. Dinamik sistem, kullanıcıları tarafından daima beğeni toplamıştır. Yüksek performansı, özgün çizgileri, entegre yapısı ile ürün, alanının bir numarası olmayı hak ediyor. Siz de alanlarınızda bu kalitedeki sistemi hak ediyorsunuz.

BFT Easy mantar bariyer setiyle ilgili ayrıntılı bilgi almak için veya diğer ürünler ve modeller hakkında bilgi edinmek için, varsa kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulmak için, fiyat teklifi istemek için, teknik destek talep etmek için iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Set satışların ve kampanyaların avantajlarını kaçırmayın. Ödeme koşullarında daima kolaylıklar mevcuttur. Doğru adrestesiniz, unutmayın.

BFT EFOR 1380 Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT EFOR 1380 Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT EFOR 1380 seksiyonel kapı motoru seti, garaj kapılarına uygulanan motor ile bu motorun bağlantı aparatlarını içermektedir. Dar alanlar için ideal bu kapılar, her tür duvar ve tavan özelliklerine göre uyarlanabilmektedir. Motorlu sistemler ile geliştirilen kapılar, hem sıkı bir güvenlik önlemi olmakta, hem ısı yalıtımına katkıda bulunmakta, hem hava akışının kontrollü olmasını sağlamaktadır.

BFT Efor 1380 M 24/30, CS 300 kontrol ünitesi ve Efor 7 metre kablo BFT Efor 1380 seksiyonel kapı motoru setinin içeriğinde yer alan ürünlerdir. Set ürünlerin avantajları birden fazladır. Hem kapıya monte edilecek motorun hem de bu motorun bağlantı aparatlarının bir arada bulunması, müşteriyi tek tek ürün arayışından kurtarır. Orijinal malzemeye markanın imzasıyla erişen müşteri üstelik tüm bu aparatları gayet uygun fiyata elde etmiş olur.

Ünlü İtalyan marka, fiyatlandırmada şeffaflık prensibiyle hareket etmektedir. Ödemede kolaylık da sağlayan marka, set satışlar ile fiyatları daha da düşürmektedir. Kampanyalar ise müşterilerin diğer bir fiyat indirimi aldığı durumlardır.

Müşteri odaklı marka, hizmetlerinde kullanıcıların gereksinimlerini dikkate alır. Araştırma geliştirme çalışmaları neticesinde kendisine yöntem belirleyen marka, modellerini gereksiz donanımlardan arındırılmış sade ve kullanımı da montajı da kolay ürünler olarak tasarlar.

Kalite, güvenlik, pratiklik, görsellik, hız, dayanıklılık, dirençlilik, dinamiklik, aktiflik… Aradığınız ne varsa bu motorlarda.

BFT Efor 1380 seksiyonel kapı motoru setiyle birlikte diğer ürünler hakkında da ayrıntılı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi almak, teknik destek için arıza kaydı oluşturmak, varsa sorularınıza cevap bulmanız için daima iş başındayız. Müşteri hizmetleri birimi de yetkili servislerde yedi gün yirmi dört saat hizmet sunmaya devam eder. Alanında profesyonel personel, size etkin çözümler sunar.

 

BFT EFOR 1220 Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT EFOR 1220 Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT EFOR 1220 seksiyonel kapı motoru seti, kaldırma alanı en fazla 27 m² olan seksiyonel garaj kapısı motoru ile bu motorun bağlantı aparatlarını içermektedir. Sadece 100 mm ene sahip olduğundan, motorlar, hafifliği ile montaj kolaylığı sağlamaktadır.

EFOR 1220 M 24/30 ile birlikte CS 300 kontrol ünitesi ve Efor 7 metre kablo BFT Efor 1220 seksiyonel kapı motoru setinin içeriğinde yer alan ürünlerdir.

Seksiyonel kapılar başta garajlar ve endüstriyel alanlardaki depolar olmak üzere pek çok yerde kullanılabilmektedir. Alandan tasarruf sağlayan sistem, ısı yalıtımına katkıda bulunduğu gibi hava akışını da koruduğundan elverişlidir. Bu kapılar, motorlu sistemler ile geliştirildiğinde ise özellikle giriş çıkışın yoğun olduğu alanlarda akışı hızlandırması nedeniyle tercih edilmektedir.

Ünlü İtalyan marka seksiyonel kapıların dışında fotoselli, yana kayar, dairesel kapı modellerinde de hizmet sunmaktadır. Tüm bu kapılar için geliştirilen otomasyon sistemlerinde ise marka, zirve olmayı başarmıştır.

Üstün kaliteli malzeme, seçkin tasarım, tarzınızı yansıtan stil görünüm, göz alıcı cazibesiyle ayrıcalıklı ve etkileyici motorlar, hayatınıza değer katan ürünlerden. Emsalsiz nitelikleri, benzersiz performansı lüks ve konforu dorukta yaşatır. Fevkalade ihtimamlı geliştirilen sistemler, uzun ömürlüdür ve garantilidir.

Güçlü, dinamik sistem olağanüstü mühendislik eseridir. Profesyonellerin, yeni nesil teknoloji sistemleriyle geliştirdiği ürün, akıllı tercihin seçimidir. BFT ruhunu yansıtan otomasyon sistemi, tutkunun adresidir.

BFT EFOR 1220 seksiyonel kapı motoru setiyle yerinde seçimin avantajlarını yaşarsınız. Müşteri hizmetleri biriminin uzman desteği, yetkili servislerin etkin çözümleri, gerektiğinde yedek parça imkanının bulunması ürünlerin getirilerindendir. Fiyatlar ise şeffaftır ve daima ödeme kolaylığı mevcuttur.

Fiyat teklifi almak, teknik destek için arıza kaydı oluşturmak, ürünlere ilişkin detaylı bilgi edinmek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

BFT BOTTICELLI Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT BOTTICELLI Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT BOTTICELLI seksiyonel kapı motoru seti, noktasal kuvveti en fazla 80 kg olan garaj kapısı motoru ile bu motorun kapıya bağlantı aksesuarlarını içerir. Yeni nesil teknoloji eseri ürün, otomatik çalışma ayarına sahiptir. Otomatik hata bulma niteliği de kolaylık sağlar. Güvenlik standartlarına göre geliştirilmiş olup kullanımı emniyetlidir. Mekanizmasındaki çarpma emniyet sistemi de risklere karşı duyarlıdır. Direkt olarak tavana sabitlenebilen ray ile montajı kolaydır.

-15°C +60°C arası sıcaklıklarda çalışabilen sistem buzlanmaya karşı dirençli olduğundan, zorlu hava koşullarının hakim olduğu alanlarda tercih edilebilmektedir. Yoğun kullanıma uyumlu motor, sıkça giriş çıkış yaşanan alanlar için gerçekten idealdir.

BFT BOTTICELLI seksiyonel kapı motoru setinin içeriğinde BOTTICELLI B CRC 480 EL, BIN CATENA SIN CHAIN RAIL 2900 (veya 3500) RAY ve MITTO 2-G kumanda yer alır.

Azami özenle tasarlanan sistem, güçlüdür ve rahat kullanımıyla sıra dışıdır. Muhteşem performansı, olağanüstü yetenekleriyle tüm zamanların en stil sistemidir. Güvenli konforu benzersizce sunar, kullanıcılarını kendine hayran bırakır. Her yaşam tarzına uygun ürün, prestij, kuvvet, hız, emniyet ve estetiğin mükemmel kombinasyonudur.

İleri teknoloji sistemleriyle üstün mühendislik becerilerinin buluşmasından doğan sistem, üstün özellikleriyle kullanıcılarının beğenisini toplamaktadır. İç tasarımıyla fonksiyonelliğin, dış tasarımıyla özgünlüğün cazibesini taşımaktadır. Modern tasarımını ergonomik yapısı tamamlar. Seçkin malzemeler ile bütünlenen motor, sadeliğiyle asil, kumanda sistemiyle konforludur.

Hem göz alıcı kıvrımlara sahip olup hem kuvvetli bir yapısının bulunmasıyla ayrıcalıklıdır. Efsanevi ürünle keyifli kullanım sağlanır. Sınıfının en iyisi ile her şey kontrolünüz altında. Tarz motorları siz de hak ediyorsunuz.

BFT BOTTICELLI seksiyonel kapı motoru setiyle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek, fiyat teklifi almak ve teknik destek istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

BFT EOS Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT EOS Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT EOS seksiyonel kapı motoru seti, 120 kg maksimum noktasal kuvveti bulunan ve garaj kapılarına uygulanan motor ile bu motorun bağlantı aparatlarını içermektedir.

Çok yoğun kullanıma uyumlu olduğundan, özellikle giriş çıkış sıklığı yaşanan alanlarda tercih edilmektedir. Hem sıcak hem soğuk zorlu hava şartlarına karşı dirençli motor, -15°C +60°C arası sıcaklıklarda işlevselliğini sürdürebilmektedir. Otomatik çalışma parametreleri ayarı, ileri teknoloji eseri ürünün önemli niteliklerindendir. Güvenlik standartlarına göre dizayn edildiğinden emniyetli bir şekilde kullanılabilmektedir. Ray yapısı güçlü olan ürün, her türlü zorluğa karşı dayanıklıdır. Kablolar için özel yuva bulunduğundan, görüntü kirliliği oluşturmaz ve görsel olarak şıktır.

EOS motor, MITTO 2 G kumanda, BIN 120 L = 3500 CHAIN TRACK FOR EOS 120 ray BFT Eos seksiyonel kapı motoru setinin içeriğinde yer alan ürünlerdir.

Köklü marka, geçmişten gelen tecrübe ve bilgi donanımı ile yeni nesil teknolojinin getirileri ve gelişmiş yenilikleri harmanlayarak öncü olacak derecede ilerlemeyi başarmıştır. Cesur yeniliklerin adresi ile fırsatlar dünyasında ürün setleriyle birlikte kampanyalar da vardır. Set satışlar ile kampanyaların en önemli avantajı fiyatların daha da düşmesidir. Hem fiyatlarda şeffaf olan hem de ödeme kolaylığı sunan marka, bu şekilde fiyatları bir kere daha indirerek, müşteri odaklı hizmet politikasını sergiler. Set satışların avantajlarından biri de hem motor hem de motorun kapıya bağlantı aparatlarının, markanın imzasıyla bir arada müşteriye sunulmuş olmasıdır.

BFT Eos seksiyonel kapı motoru setiyle ya da diğer ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için, fiyat teklifi istemek için, teknik destek talep etmek için iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Özverili uzman ekibimiz, yedi gün yirmi dört saat hizmete hazırdır.

BFT MICHELANGELO Bariyer Seti

BFT MICHELANGELO Bariyer Seti

BFT MICHELANGELO bariyer seti, kol uzunluğu en fazla 8 metreye kadar olan sistemlerde uygulanır. Maksimum 8 metrelik genişliğe sahip geçiş alanını kapatabildiği gibi çok yoğun kullanım için de uygundur. Buzlanmaya karşı etkili bir sisteme sahip olması hasebiyle -10°C +55°C arası sıcaklıklarda işlevselliğini korur.

Çok yoğun kullanılan giriş çıkış alanlarında uygulanabilecek kapasitedeki bariyerler, sağlam bir yapıda olup çarpmalara karşı oldukça dayanıklıdır, böylece güvenle tercih edilebilir. Kablolama için özel ayrılmış kanallar bulunan mekanizması ile montajı kolaydır ve görsel olarak da estetiktir.

BFT MICHELANGELO bariyer setinin içeriğinde MICHELANGELO 80 bariyer, ATT 704 teleskopik kol ilk parçası 430 cm, ATT 504 teleskopik kol ikinci parçası 460 cm, kol bağlantı aparatı, DESME A 15 emniyet fotoseli, B LTA 24 V antenli flaşör, MITTO 2-G kumanda, BM BASE – taban montaj aparatı, FAF – bariyer kolu oturtma çatalı yer alır.

GIOTTO ile MOOVI modellerinde de set satışlar mevcuttur. Hangi modelin sizin için en iyisi olduğu, alanın boyutları, rüzgar alıp almaması ve kullanım sıklığı göz önünde bulundurularak tespit edilir. Sayfamızdaki modeller kategorisini inceleyerek, alanınıza göre model seçiminde bulunabileceğiniz gibi, müşteri hizmetleri birimimizle irtibata geçerek uzman tavsiyesi ile de doğru ürünü tercih edebilirsiniz.

Trafik alanları, otoparklar, garajlar, siteler vb. pek çok alanda seri bir şekilde giriş çıkış sağlayabilmek için ideal sistem kollu bariyerlerdir. Ünlü İtalyan markanın dayanıklı, pratik ve şık ürünleri her alana ve her yaşam tarzına uyumludur.

BFT MICHELANGELO bariyer setiyle ilgili ayrıntılı bilgi almak, fiyat teklifi istemek, gerekli durumlarda teknik destek istemek için iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yetkili servis ile müşteri hizmetleri birimlerinde görevli elemanlarımız sizlere en iyi hizmeti sunacaktır.

 

BFT GIOTTO 30/60 S BT Bariyer Seti

BFT GIOTTO 30/60 S BT Bariyer Seti

BFT giotto 30/60 s bt bariyer seti, bariyer kol uzunluğu 3, 4, 5 veya 6 metre olan sistemler için uygulanmaktadır. Dayanıklı mekanizması ile çarpmalara karşı dirençlidir ve donanımı da uzun ömürlüdür.

Kol bağlantı aparatı, B LTA 24 V antenli flaşör, DESME A 15 emniyet fotoseli, CBO taban montaj aparatı, MITTI 2 G kumanda, FAF bariyer kolu oturtma çatalı BFT giotto 30/60 s bt bariyer setinin içeriğinde yer alan ürünlerdir.

Kusursuz oranları, güçlü iç mekanizması, estetik dış tasarımı, dinamik yapısı, verimliliği, sürdürülebilirliği, performansı, etkileyici hızı, üst düzey kalitesi, olağanüstü kapasitesi, güçlü cazibesi, hemen her alana uyumlu modelinin bulunması, her yaşam alanına uygun olması, atletik duruşu, sıra dışı yetenekleri ile sistem, vazgeçilmeziniz olacak.

Fiyatta şeffaflığı ile ödeme kolaylığı, markanın en belirgin niteliklerindendir. Daima müşteri odaklı hizmet geliştiren firma, ürünlerinde montaj ve kullanım kolaylığı sağlayacak sadelikte mekanizmalar tasarlar.

BFT giotto 30/60 s bt bariyer setiyle birlikte MOOVI ile MICHELANGELO modelleri de set satışlarla sunulan ürünler arasındadır. İleri teknoloji sistemleriyle geliştirilen, müşteri gereksinimleri belirlenerek bu doğrultuda tasarlanan ürünler, kullanıcılardan daima takdir toplamış ve ünlü İtalyan firmayı sektörün zirvesine taşımıştır.

Kullanıcılarının hayatına değer katan sistemler tasarlayan marka, sunduğu güvenli konfor ile gözdedir. Göz alıcı motorların rahatlığına alışan, vazgeçmeyi aklından bile geçirmemektedir. Tarzınızı yansıtan sistemlere çevrenizdekiler de hayran kalacak.

Ayrıntılı bilgi edinmek, fiyat teklifi almak, teknik destek talep etmek için iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hem müşteri hizmetleri birimimizde hem yetkili servis birimlerimizde görev alan alanının uzmanı çalışanlarımız, yedi gün yirmi dört saat hizmetinizde bulunup, sizin için etkin çözümler sunacaktır.

BFT MOOVI 30/50 Bariyer Seti

BFT MOOVI 30/50 Bariyer Seti

BFT Moovı 30/50 bariyer seti, bariyer kolunun uzunluğu 3, 4 veya 5 metre olan sistemler içindir.

Kollu bariyerler, sitelerden endüstriyel alanlara ve kontrollü giriş çıkış yapılan trafik bölgelerine kadar pek çok yerde kullanılmaktadır. Kentsel yaşamın getirisi olan trafik ile konutların artışından dolayı da kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Bariyerlerin işlevselliğini artıran otomasyon sistemlerine geçiş de güvenli konfor sağlaması nedeniyle günden güne artmaktadır.

BFT Moovı 30/50 bariyer setinin içeriğinde DESME A15 emniyet fotoseli, kol bağlantı aparatı, B LTA 230 V antenli flaşör, CBO- taban montaj aparatı, MITTO 2-G kumanda, FAF- bariyer kolu oturtma çatalı yer alır.

Modeller kategorimizi inceleyerek veya müşteri hizmetleri birimimiz aracılığı ile uzman tavsiyesi alarak alanınız için en iyi olacak ürün hakkında karar verebilirsiniz. En doğru modelin hangisi olacağı tespit edilirken alanın boyutları, hava koşulları ve açılıp kapanma sıklığı dikkate alınır.

Güçlü, sofistike bir ürün istiyorsanız ve etkin mekanizmasıyla öne çıkan ancak güvenlikten de kesinlikle taviz vermeyen bir sistemin peşinde iseniz doğru yerdesiniz.  Köklü geçmişle, modern duruşun ortaklığından doğan muhteşem karizmaya hayran kalacaksınız.

Akıllı teknoloji ürünü sistem, benzersiz sadeliği ile zariftir. Rakipsiz kapasitesiyle, sınıfında en yetenekli, en kaliteli, en verimli, en etkileyici, en güçlü, en dinamik, en aktif, en prestijli üründür. Sektöre liderlik eden firmanın müşteri odaklı politikası, emniyetli konforu vazgeçilmez kılmıştır.

BFT Moovı 30/50 bariyer setiyle birlikte GIOTTO 30/60 S BT ve MICHELANGELO setleri de markanın aynı alanda sunduğu önemli hizmetlerdendir. Set ürünler kapasitesiyle, fiyatıyla müşteri için avantaj üzerine avantajdır.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak, fiyat teklifi istemek ve teknik destek talep etmek için iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.