Bft Kit Ürünler

Bft Kit Ürünler

Bft ürünler, mantar bariyer, kollu bariyer, seksiyonel kapı, fotoselli kapı, hidrolik dairesel kapı, kanatlı kapı, yana kayar kapı ve endüstriyel kapı sistemlerinde geliştirilmiştir.

Sürgülü kapılarda alanının en iyisi ICARO, SP 3500, ARES ve DEIMOS’tur. EOS, EFOR, BOTTICELLI ve ARGO seksiyonel kapılar için geliştirilmiştir. Radarlı kapıların gözdesi VISTA’dır. Hidrolik dairesel kapıların vazgeçilmezi SUB ile LUX modelleridir. IGEA ve FORB endüstriyel kapı motorları için tasarlanmıştır. Dairesel kanatlı kapı motorları için en işlevsel sistemler VIRGO, PHOBOS, E5 ve ELI’dır. Kollu bariyerler için en cazibi MOOVI, GIOTTO, MICHELANGELO’dur ve mantar bariyerler için en ideal olan SCUDO, PRIVEE ve EASY’dir.

Flaşör, fotosel, akü, kontrol kartı, kablo, anten, alıcı, kumanda gibi motor aksesuarları da Bft Türkiye’nin ürün yelpazesi arasında bulunmaktadır. Yedek parça üretimi de yapan marka, dişli, kapak, kol gibi aparatları ürün gamına almıştır.

Bft ürünleri, güvenlik esasına dayalı olarak geliştirilmektedir. Emniyetten taviz vermeyen marka, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı sistemlerde, ileri teknolojiden yararlanarak konforu zirvede yaşatacak modeller dizayn etmiştir. Dinamik motorlar bir o kadar da risklere karşı duyarlıdır. Mekanizmalarındaki çarpma, sıkışma emniyet sistemleri motorları duyarlı bir hale getirmiştir. Bir engelle karşılaşması halinde motor, hareket durdurarak veya aksi yönde hareket ederek canlı cansız yabancı cisimleri emniyete almaktadır. Bu da sizin, sevdiklerinizin, çevrenizdekilerin gönül rahatlığı ile bu ürünleri tercih etmesi demektir.

Her bir detayı tek tek düşünülerek, değerlendirilerek özenle tasarlanmış sistemler özgün olmaları itibariyle de dikkat çekicidir. Sadeliğiyle asil ve şık motorlu sistemlerin, konuttan iş merkezine yaşam alanlarınızda görsel bir detay olarak çekici bir şekilde yer almaları boşuna değildir. Tercihleriniz yaşam tarzınızı yansıtır ve bu stil ürünler de sizi tamamlayıcı unsurlardır. Hayatınıza değer katın, hayallerinizdeki konforu iç huzuruyla yaşayın.

Kalitede tek markanın, modelde bol alternatiflerinden biri muhakkak size uyacak. Entegre yapısı, olağanüstü kombinasyonu, güçlü donanımı, eşsiz tarzı; aradıklarınızın hepsi. Ekonomik olması da cabası. Her bütçeye uygun fiyatlar, kampanyalarla, set satışlarla desteklenen indirimler, ödeme kolaylıkları; her şey sizin için.

Bft ürünlerinin pek çok avantajı vardır. Donanımlı ve şık mekanizma ile uygun fiyatın ötesinde satış sonrası hizmetlerde de marka, alanının zirvesindedir. Montaj, kurulum, kumanda tanıtım hizmetleri firmanın yetkili servis birimleri eliyle yapılır. Yetkili servis ağı gayet yaygındır ve teknik destek ekibi de profesyonellerden oluşmaktadır. Teknik ekip, ürünün kullanım aşamasında da müşterilerin yanındadır. Bakım ile onarım, kaliteli malzeme ve usta işçilikle özenle gerçekleştirilir.

Alanınıza uygun modeli belirlemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İletişim sayfamız aracılığı ile bize ulaşarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Teknik destek gereksinimi doğduğunda yine aynı yolla bize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. En kısa sürede en etkin çözümler için ekibimiz devreye girecektir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir