BFT LUX 2B Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX 2B Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX 2B hidrolik kanatlı kapı motoru seti, kanat ağırlığı en fazla 300 kg ve kanat uzunluğu da en fazla 2 metre olan dairesel kapılara uygulanan motor ile bu motorun bağlantı aparatlarını içerir.

LUX 2B tek kanat, DESME A15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO 2-G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi BFT LUX 2B hidrolik kanatlı kapı motoru setinin içeriğinde yer alan ürünlerdir.

Çok yoğun kullanıma uyumlu sistem, alış veriş merkezleri, ticaret merkezleri, endüstri merkezleri gibi alanların giriş çıkışları için idealdir. -10°C +60°C arası sıcaklıklarda çalışabilen motorlu sistem, hava koşullarının zorlu olduğu yerler için de tercih edilmektedir.

Kanatlı kapınız için otomasyon sistemi uygulaması konusunda karar verdiyseniz, gerisini bize bırakın ve uzmanlarla çalışmanın güvenli rahatlığını yaşayın. Kapınız için keşif uygulaması yapan profesyonel personelimiz, sizin için en iyi ve kullanışlı olacak modeli belirler. Fiyat teklifi sunulur ve talebiniz dahilinde montaj, kurulum ile kumanda tanıtımı da yetkili servisimizce yapılır. Bakım için de yine yetkili servis birimimizin usta elemanları, yanınızda olacaktır. Teknik destek gerektiği zamanlarda da rahat olun, profesyonel ekip yine iş başında.

Ünlü İtalyan markanın modelleri, günümüz şartlarının gerekleri ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilir. Stil motorlar, hayatınıza değer katar. Sadeliği ile kullanışlı ve asil sistemler, gereksiz detaylardan soyutlanmış yapıları ile kullanım, montaj kolaylığı sağlamaktadır.

BFT LUX 2B hidrolik kanatlı kapı motoru setiyle güvenli konfora kapı açın. Köklü ve öncü markanın, kabiliyetli motorları, görsellikleri ile de efsane olmayı hak ediyor.

Markanın ürünlerinde fiyatlar, şeffaftır. Uygun fiyatlar, set satışlar ile kampanyalar aracılığı ile daha da indirimli hale gelmektedir. Fiyat teklifi almak, kampanyaları öğrenmek, teknik destek ihtiyacı doğduğunda yetkili servise ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir