BFT LUX G Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX G Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motoru seti, kanat ağırlığı 800 kg olan ve kanat uzunluğu da 5 metre olan dairesel kapılara uygulanan motor ile bu motorun kapıya bağlantı aparatlarını içerir.

Motor, çok yoğun kullanıma uyumlu olduğundan sıklıkla kullanılan giriş çıkış alanlarındaki kapılara bağlanmaktadır. -10 °C +60 °C arası sıcaklıklarda çalışabiliyor olması, motorun öne çıkan niteliklerindendir ve bu nedenle zorlu hava şartlarının bulunduğu alanlarda da tercih edilmektedir.

BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motoru setinin içeriğinde, LUX G – tek kanat, DESME A 15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO 2-G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi yer alır.

Dikkat çeken görünümü, ileri teknolojinin ürünüdür. Her bir çizgisi özenle tasarlanan sistemin tarzı, köklü ve öncü markanın tecrübesi, bilgisi ve yenilikçiliği ile harmanlanan bakış açısından doğmaktadır.

Akıllı tasarımın şıklığı, kontrol hassasiyetinin rahatlığı, aktif mekanizma, dayanıklı donanım, yüksek algılama, donmalara karşı etkili direnç, rekabetçi şeffaf fiyat, atletik karakter, çarpıcı iç dizayn, kompakt görünüm, sınıfından beklenmeyen pratiklikle bu motorlar tam size göre. Yaşamınıza değer katacak sistemleri elbette siz de hak ediyorsunuz. Ağır kapılarla boğuşmaktan kurtul, konforu katla. Ekstra gücü, ekstra konforu, ekstra güveni yakala. Kabiliyetli motorlarla işlevselliği dolu dolu yaşa. Akıllı tasarım öğeleriyle donatılan, sıra dışı performansıyla yeni standartlar koyan görkemli sistemlere sahip ol.

BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motoru setiyle ilgili ayrıntılı bilgi almak ya da varsa aklınıza takılan sorulara cevap bulmak, fiyat teklifi talep etmek ya da teknik destek istemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel personelimiz, en kısa zamanda size yardımcı olacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir