BFT LUX G Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX G Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı en fazla 800 kg ve kanat uzunluğu da en fazla 5 metre olan kanatlı kapılara uygulanmaktadır. Çok yoğun kullanım alanlarına uyumlu motorun teknik nitelikleri aşağıdaki gibidir:

Kontrol Ünitesi: ALCOR N

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitsiz

Çalışma Voltajı: 230 V

Çekilen Ortalama Güç: 250 W

Termik Koruma: İçerir

90° Açılma Kapanma Süresi: 34 s

Piston Hızı: 8,3 mm/s

Çarpmaya Karşı Etkisi: Hidrolik Kavrama

Kilitleme: Elektrikli kilit ile

Serbest Bırakma: Kilitsiz

Çalışma Sıcaklığı: -10°C +60°C

Koruma Katsayısı: IP 57

Mekanizma Ağırlığı: 87 N (8,7 kg)

Değişim ve yeni başlangıçlara kapı açacak mekanizmalar, en uygun fiyatlar, üstüne bir de kampanyalar bitmeyen avantajlar dünyası markada. Hızın ve konforun en uyumlu hali bu motorlarda. Fonksiyonel sistemler, tarzları ile de estetik ve çekici.

BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motorları ile sevdiklerinizle birlikte güven ile rahatlığın tadını çıkarın. Kanatlı kapılar, geçmişten günümüze emniyetin yanında dekoratif özellikleri ile de tercih sebebi. Ünlü İtalyan marka da uluslararası mecrada kazandığı yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle ürünlerini geliştiriyor. Kapılar, stil tarzları ile beğeni topluyor. Motorlu sistemler ise bu dekoratif uyuma yakışacak şekilde tasarlanıyor. Hem iç hem dış tasarımları ile özgün ve kullanışlı.

Dayanıklı donanımlar ile bu motorlar aynı zamanda uzun ömürlü. Garantili sistemler yetkili servis imkanı ile de çok cazip. Bakım ile onarım ihtiyacı doğduğunda en kısa sürede muhatap bulabiliyor ve kesin çözüm elde edebiliyorsunuz.

İletişim sayfamızdan bize ulaşın. Fiyat teklifi isteyin. Teknik destek talep edin. Kafanızda oluşan soru işaretleri varsa giderin. Daha detaylı bilgi alın. BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motorlarında da diğer ürünlerde de kaliteyi seçmenin rahatlığını yaşayın.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir