BFT LUX Hidrolik Kanatlı Kapı Seti

BFT LUX Hidrolik Kanatlı Kapı Seti

BFT LUX hidrolik kanatlı kapı seti, kanat uzunluğu en fazla 2 metre ve kanat ağırlığı da en fazla 300 kg olan dairesel kapılara uyumlu motor ile bu motorun kapıya bağlantı donanımlarını içerir.

Çok yoğun kullanıma uyumlu otomasyon sistemi, giriş çıkış alanlarında akışı pratik bir şekilde sağladığı için yaşam alanlarınızı ferahlatır, rahatlatır. Motor, -10°C +60°C arası sıcaklıklarda çalışabilme yeteneği gösterir. Sıkışma emniyet sistemi güvenliği garanti altına alırken, çarpmaya karşı hidrolik kavrama etkisine sahiptir.

BFT LUX hidrolik kanatlı kapı setinin içeriğinde LUX 2B-tek kanat, DESME A15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO 2-G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi yer alır.

İleri teknoloji eseri ürünler, sürdürülebilirlik anlayışı ile malzemede kaliteden, tasarımda özgünlükten kesinlikle ödün vermeden müşteri odaklı anlayışla geliştirilmiştir. Kullanıcının hayatına değer katan ürünler, şeffaf fiyat niteliği ile de öne çıkar. Fiyatta avantaj ve ödeme koşullarında kolaylık, markanın özelliklerindendir. Bu fiyatlar, set satışlarla daha da uygun hale gelmektedir. Kitlerin bir avantajı da motor ile birlikte tüm bağlantı aparatlarının bir arada, markanın imzasıyla, kaliteli orijinal ürünler olarak müşteriye sunulmasıdır. Böylece kullanıcı, bu aksesuarları tek tek araştırma zahmetinden kurtulmuş olur.

Müşteri talebi halinde ürünün montajı, kurulumu için de yetkili servis birimi görev alır. Eğer satış öncesi destek istenirse, yine yetkili servis biriminin profesyonel elemanları, müşterinin kapı motoru uygulatacağı alana giderek keşif çalışması yapıp en uygun modeli önerebilir. Siz ihtiyacınızı ifade edin, gerisini işin uzmanlarına bırakıp rahat edin.

BFT LUX hidrolik kanatlı kapı setiyle birlikte, markanın diğer ürünleri hakkında da bilgi sahibi olmak, fiyat teklifi istemek, teknik destek talep etmek için iletişim sayfamızdan bize ulaşmanız mümkündür.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir