BFT SCUDO Mantar Bariyer

BFT SCUDO Mantar Bariyer

BFT SCUDO mantar bariyer, geniş alanlarda kullanılan EASY mantar bariyerlerin maliyetini düşürmek amacıyla, geçiş alanının dışında kalan kısımlar için uygulanmaktadır. Kontrollü geçiş alanlarının maliyetini düşüren bu sistemin öne çıkan bir diğer önemli niteliği de gerçekten şık olmasıdır.

Zemin altına yerleştirilen bir hazneye giren ve yine zemin üzerine çıkabilen bir mekanizması olan mantar bariyerler yayalaştırılan alanlar, parklar, otoparklar, garajlar, ticari ve endüstriyel alanlar gibi pek çok yerde kullanılabilmektedir.

Kentleşmenin getirdiği yoğun trafiğe çözüm olarak geliştirilen birçok çözüm arasında bariyerler yer alır. Mantar bariyerlerin yanı sıra kollu bariyerler ile anti terör bariyerler de çözüm arayışında üretilen etkin sistemlerdendir.

BFT SCUDO mantar bariyerleriyle birlikte tüm BFT modelleri, köklü ve aynı zamanda öncü markanın dünün tecrübesi ve bugünün teknolojisi ile yarınlara yönelik geliştirdiği sistemlerdir. Ünlü İtalyan marka, kaliteli, emniyetli, estetik, prestijli modelleriyle uluslararası camianın yanı sıra ülkemizde de kendini kanıtlamıştır. Dinamik, havalı ve ekonomik ürünler için doğru yerdesiniz.

Markanın modellerinden her biri cep dostudur. Motorlu sistemler için sıklıkla kampanyalar da düzenlenmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlayan bu kampanyalar fiyatları daha da düşürmektedir. Markanın bünyesinde ürün setlerinin satışları da mevcuttur. Setler, fiyatları düşürmekle kalmayıp motorun bağlantı aparatlarını da içerdiğinden ve bu donanımlar da böylelikle uygun fiyata ve güvenli bir şekilde kullanıcıya ulaşabildiğinden müşteriler için caziptir.

BFT SCUDO mantar bariyerlerinin avantajlar dünyası sizi de hem şaşırtacak hem de sevindirecek. Çalışanların özverili ve azimli iş disiplini taşıyor olması da sizleri ayrıca memnun edecek. Gerek müşteri hizmetleri biriminde gerek yetkili servislerde görev alan alanının uzmanı personel, güler yüzlü yaklaşımları ve nitelikli hizmetleri ile sizlerden hep takdir topladı.

İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıcalıklar dünyasına gelin siz de tecrübeyle gelişmişliğin buluşmasından doğan ihtişamı hissedin.

BFT PRIVEE Mantar Bariyer

BFT PRIVEE Mantar Bariyer

BFT PRIVEE mantar bariyer, 16 m’ye kadar olan açık alanlarda kullanılabilir. Yayalaştırılmış yollar ile bina önü otoparklarında uygulanabilecek ideal sistemdir. Yoğun kullanıma uyumlu sistem -20°C +60°C sıcaklıklarda çalışabilmektedir.

Ürünün teknik özellikleri şöyledir:

Kontrol Ünitesi: LOG-BC (Dahili)

Çalışma Voltajı: 24 V DC

Serbest Bırakma: Kilitli

Çalışma Sıklığı: Yoğun Kullanım

Açılma Süresi: 10 sn

Koruma Sınıfı: IP 24

Çalışma Sıcaklığı: -20°C +60°C

Montajının basitliği, kurulumunun kolaylığı, maliyetinin ucuzluğu ve ışıklı tacıyla güvenli oluşu BFT PRIVEE mantar bariyerlerinin genel nitelikleridir.

Geçmişin tecrübesi ve hayallerin ilhamıyla geliştirilen sistem, kullananları kendine hayran bırakıyor. Efsanevi tasarım ile kontrol sizde. Ayrıcalıklı ve orijinal ürün, alanının en iyisi olmayı hak ediyor. Işıklı tacıyla kendini fark ettirir. Maksimum performans ve güvenliğin adresidir. Son derece gelişmiş sistem, kullanıldığı her alanda gerçekten etkindir. Köklü ama eskimeyen, zamana ayak uydurmaktan öte öncü olabilen, havalı ve canlı yapısıyla tarzınızı yansıtabilen baştan çıkarıcı motorların dinamizmi tam size göre.

Stilinizi tamamlayan BFT PRIVEE mantar bariyerleriyle, aksesuarları ve yedek parça destekleriyle de markanın güvencesinde. Markanın imzasıyla gönül rahatlığı ile bu donanımlara olan ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Teknik destek talep etmeniz halinde de yine yaygın yetkili servis ağı yardımınıza koşar. Teknik destek için yetkili servis birimlerinde tecrübeli ve donanımlı alanının uzmanı personeller görev alır. İş disiplininin bilincinde ve insan sevgisini yüreğinde taşıyan ekip, özverili çalışma performansları ile müşterilerden her zaman takdir kazanmaktadırlar. Yedi gün yirmi dört saat hizmet verilebilmektedir. Bunun için iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Bu şekilde, teknik destek için arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Sorularınız varsa cevap bulabilirsiniz ya da ürünlere ilişkin daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

BFT EASY Mantar Bariyer

BFT EASY Mantar Bariyer

BFT EASY mantar bariyer, günde 500 tur çalışma kapasitesine sahip dubadır. Çalışma voltajı 230 V 50 HZ olan sistem, -20°C +60°C arası sıcaklıklarda çalışabilmektedir. Açılma süresi 9 sn olan ürünün koruma sınıfı IP67, kırılma yükü 60.000 joules, darbe dayanımı da 6.000 joules şeklindedir.

Daha yüksek ışıklı taç ve yansıtıcı reflektörlere sahip ürün, rekabetçi fiyatıyla da dikkat çeker. Araştırma geliştirme çalışmaları sonucu, piyasa ihtiyacına yönelik olarak basit bir duba şeklinde geliştirilmiştir.

Ünlü İtalyan marka, mantar bariyerlerde PRIVEE ve SCUDO modelleriyle de hizmet vermektedir. İş merkezleri, ticaret merkezleri, trafiğe kapatılan giriş çıkış alanları ve yayalaştırılmış yollar yer bariyeri olarak da adlandırılan mantar bariyerlerin başlıca kullanım alanlarındandır.

BFT EASY mantar bariyerleri, dayanıklı ve uzun ömürlü sistemler olmalarının yanı sıra görsellikleri ile de öne çıkarlar. Güçlü İtalyan tasarımına sahip sistemler, güvenlik ve performanstan da hiçbir zaman ödün vermiyor. Kuvvetli çizgiler, sizi şaşırtacak teknoloji, azami hız, azami güç, azami emniyet ezber bozan ürünü ortaya çıkardı. Montaj kolaylığı ile basit kullanımı da avantajlarından. Zarif görünümüyle, yaşam alanlarınıza dekoratif detaylar sunar. Kaliteyi yansıtan harika tasarımı tarzınızı çevrenize yansıtır. Etkileyici tasarımı, konforu ve kullanışlılığının yanı sıra dayanıklılığı ile de kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Yeni nesil teknolojinin, usta mühendislikle buluşmasıyla ve özverili işçilikle geliştirilen sistemler, övgüyü hak ediyor. Siz de bu müthiş sistemleri hak ediyorsunuz. Alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz kullanışlılığı bulabileceğiniz bu sistemler, geçiş alanlarını sınırlarken yayalara özgürce hareketin tadını çıkarma fırsatı sunuyor.

BFT EASY mantar bariyerle birlikte markanın tüm ürünleri de alanında gözde. Tecrübenin teknoloji ve hayallerle buluşmasından doğan ihtişamlı ürünler, bırakın hayatınızı kolaylaştırsın. Üstelik markanın ürünlerinde fiyatlar da bir o kadar çekici. Kampanyalar ile set satışlar da cabası.

Bize iletişim sayfamızdan ulaşarak daha çok bilgi edinebilirsiniz. Teknik destek ile fiyat teklifi için de biz daima buradayız.