Bft mantar bariyer, araç trafiğine kapalı yerlerde veya otoparklarda araç geçişlerini engellemek ya da sınırlandırmak için kullanılan dubalarda kendini kanıtlamıştır. Dubaların güvenlik için kullanılan ve özellikle araçlı eylem ihtimaline karşın uygulanan türü de bulunur.

Bu sistem anti terör bariyer olarak bilinmektedir.Kentleşme ve araç sayısındaki artış, konfor ile yoğun sosyal hayatın yanında bazı zorlukları da yaşamımıza taşımadı değil. Trafik, bu olumsuzlukların belki de başında geliyor. Belirli alanların araç geçişlerine sınırlandırılması veya kapatılması da yayalar için kolaylık sağlanmasına paralel olarak trafik sorununun doğurduğu sıkıntılara karşı çözüm için başvurulan yöntemler arasında.
Toprak altına bir hazne yerleştirilerek konumlandırılan ve mekanizması ile yer üstüne çıkıp yer altına girebilmesi sağlanan donanımlar, mantar bariyer olarak adlandırılmış ve kullanımları giderek yaygınlaşmıştır.
Bft mantar bariyerleri, araç hareketlerini düzenlemek için kullanılan otomatik dubalar, yaya meydanlarını belirlemek için kullanılan sabit mantar dubalar ve güvenliği sağlama amacıyla da anti terör dubalar şeklinde seçeneklerle ünlü İtalyan markanın müşterilerine sunduğu hizmetlerdendir.
Darbelere, donmaya, paslanmaya karşı dayanıklı sistemin, buton ve OGS’li geçişe, kartlı geçişe, plaka okumaya, uzaktan kumanda kullanımına elverişli modelleri mevcuttur.
Bft mantar bariyerlerinin rağbet görmesinin nedenleri arasında montajının kolaylığı ile görünüşünün şık olması da vardır. Işıklı tacı hem estetik hem de emniyetli kullanım sunmaktadır.
Fiyat teklifi almak, teknik destek istemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 0 (212) 451 20 35 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı
Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı