BFT MICHELANGELO Bariyer Seti

BFT MICHELANGELO Bariyer Seti

BFT MICHELANGELO bariyer seti, kol uzunluğu en fazla 8 metreye kadar olan sistemlerde uygulanır. Maksimum 8 metrelik genişliğe sahip geçiş alanını kapatabildiği gibi çok yoğun kullanım için de uygundur. Buzlanmaya karşı etkili bir sisteme sahip olması hasebiyle -10°C +55°C arası sıcaklıklarda işlevselliğini korur.

Çok yoğun kullanılan giriş çıkış alanlarında uygulanabilecek kapasitedeki bariyerler, sağlam bir yapıda olup çarpmalara karşı oldukça dayanıklıdır, böylece güvenle tercih edilebilir. Kablolama için özel ayrılmış kanallar bulunan mekanizması ile montajı kolaydır ve görsel olarak da estetiktir.

BFT MICHELANGELO bariyer setinin içeriğinde MICHELANGELO 80 bariyer, ATT 704 teleskopik kol ilk parçası 430 cm, ATT 504 teleskopik kol ikinci parçası 460 cm, kol bağlantı aparatı, DESME A 15 emniyet fotoseli, B LTA 24 V antenli flaşör, MITTO 2-G kumanda, BM BASE – taban montaj aparatı, FAF – bariyer kolu oturtma çatalı yer alır.

GIOTTO ile MOOVI modellerinde de set satışlar mevcuttur. Hangi modelin sizin için en iyisi olduğu, alanın boyutları, rüzgar alıp almaması ve kullanım sıklığı göz önünde bulundurularak tespit edilir. Sayfamızdaki modeller kategorisini inceleyerek, alanınıza göre model seçiminde bulunabileceğiniz gibi, müşteri hizmetleri birimimizle irtibata geçerek uzman tavsiyesi ile de doğru ürünü tercih edebilirsiniz.

Trafik alanları, otoparklar, garajlar, siteler vb. pek çok alanda seri bir şekilde giriş çıkış sağlayabilmek için ideal sistem kollu bariyerlerdir. Ünlü İtalyan markanın dayanıklı, pratik ve şık ürünleri her alana ve her yaşam tarzına uyumludur.

BFT MICHELANGELO bariyer setiyle ilgili ayrıntılı bilgi almak, fiyat teklifi istemek, gerekli durumlarda teknik destek istemek için iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yetkili servis ile müşteri hizmetleri birimlerinde görevli elemanlarımız sizlere en iyi hizmeti sunacaktır.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir