BFT MOOVI 30 Kollu Bariyer

BFT MOOVI 30 Kollu Bariyer

BFT MOOVI 30 kollu bariyer, maksimum kol uzunluğu 3 metre olan ve -10°C +55°C arası sıcaklıklarda çalışabilen bariyer koludur.

BFT MOOVI 30 kollu bariyerlerin kontrol ünitesi ALPHA BOM’dur. Kilitli çalışma sistemine sahiptir. Çalışma voltajı 230 V, çekilen ortalama güç 300 W’dir. Termal korumasının bulunması ürünün uzun ömürlü olmasını sağlamıştır. Açılma kapanma süresi 4 s’dir. Kilitleme mekanik, serbest bırakma ise kişisel anahtarlıdır. Kullanım sıklığı günde 1200 tur, koruma katsayısı IP24’tür. Mekanizma ağırlığı 36 kg’dır.

Aynı serinin günde 600 tura imkan veren ve 5 metreye kadar kol uzunluğu sağlayan bir diğer modeli de MOOVI 60’tır.

Bariyer sistemleri, kontrollü geçiş sağlanan alanların kurtarıcısıdır. Bu bir konut girişinden site girişine, iş yeri girişine, ticaret girişine, endüstriyel alanların girişine, garaj girişine, otopark girişine ve trafik alanlarına kadar pek çok yer olabilir. Yaya geçiş alanları da bariyerlerin tercih edildiği alanlardandır. Kollu bariyerler, mantar bariyerler, anti terör bariyerleri farklı ihtiyaçlar için farklı kullanım alanlarında işlev görür.

Ürünler kullanıcılarının tarzını yansıtır. Giriş çıkış alanlarınızda yer alan bariyer sistemleri de çevrenizdekilere sizin stilinizi sunacaktır. Marka otomatik kapı motorlarından, kepenk ve bariyer sistemlerine kadar tüm ürünlerinde yeni nesil teknolojilerden yararlanarak ürettiği modern çizgilerle hizmet verir. Dayanıklılık, pratiklik, güvenlik nitelikleri zaten bir numara olan sistemlerin görsellikleri de gerçekten çekicidir.

Motor aksesuarı ve yedek parça sorunu yaşatmayan marka, tüm bu aparatları da kendi imzasıyla geliştirmektedir. Üstelik servis desteği de mevcut. Montajdan onarıma kadar hangi alanda hangi yardımı talep ederseniz, üstün nitelikli uzman ekip yanınızda.

İletişim sayfamızdan bize ulaşarak merak ettiklerinizi sorun. Doğru modele karar vermek için müşteri hizmetleri birimimizden yardım alın. Ayrıca fiyat teklifi isteyebilir, teknik destek için kayıt da oluşturabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir