BFT MOOVI 30/50 Bariyer Seti

BFT MOOVI 30/50 Bariyer Seti

BFT Moovı 30/50 bariyer seti, bariyer kolunun uzunluğu 3, 4 veya 5 metre olan sistemler içindir.

Kollu bariyerler, sitelerden endüstriyel alanlara ve kontrollü giriş çıkış yapılan trafik bölgelerine kadar pek çok yerde kullanılmaktadır. Kentsel yaşamın getirisi olan trafik ile konutların artışından dolayı da kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Bariyerlerin işlevselliğini artıran otomasyon sistemlerine geçiş de güvenli konfor sağlaması nedeniyle günden güne artmaktadır.

BFT Moovı 30/50 bariyer setinin içeriğinde DESME A15 emniyet fotoseli, kol bağlantı aparatı, B LTA 230 V antenli flaşör, CBO- taban montaj aparatı, MITTO 2-G kumanda, FAF- bariyer kolu oturtma çatalı yer alır.

Modeller kategorimizi inceleyerek veya müşteri hizmetleri birimimiz aracılığı ile uzman tavsiyesi alarak alanınız için en iyi olacak ürün hakkında karar verebilirsiniz. En doğru modelin hangisi olacağı tespit edilirken alanın boyutları, hava koşulları ve açılıp kapanma sıklığı dikkate alınır.

Güçlü, sofistike bir ürün istiyorsanız ve etkin mekanizmasıyla öne çıkan ancak güvenlikten de kesinlikle taviz vermeyen bir sistemin peşinde iseniz doğru yerdesiniz.  Köklü geçmişle, modern duruşun ortaklığından doğan muhteşem karizmaya hayran kalacaksınız.

Akıllı teknoloji ürünü sistem, benzersiz sadeliği ile zariftir. Rakipsiz kapasitesiyle, sınıfında en yetenekli, en kaliteli, en verimli, en etkileyici, en güçlü, en dinamik, en aktif, en prestijli üründür. Sektöre liderlik eden firmanın müşteri odaklı politikası, emniyetli konforu vazgeçilmez kılmıştır.

BFT Moovı 30/50 bariyer setiyle birlikte GIOTTO 30/60 S BT ve MICHELANGELO setleri de markanın aynı alanda sunduğu önemli hizmetlerdendir. Set ürünler kapasitesiyle, fiyatıyla müşteri için avantaj üzerine avantajdır.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak, fiyat teklifi istemek ve teknik destek talep etmek için iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir