BFT Otomatik Kapı

BFT Otomatik Kapı
Bft otomatik kapı bahçe, site, garaj, otopark, fabrika, ticaret merkezi vb. yerlerde alanın ölçülerine ve kapının kullanım sıklığına bağlı olarak geliştirdiği farklı modelleriyle hizmet sunmaktadır.
Sürgülü yana kayar kapı motorları, kanatlı dairesel kapı motorları, hidrolik kapı motorları, radarlı kapı motorları, seksiyonel kapı motorları, endüstriyel kapı motorları ünlü İtalyan markanın otomatik kapı sistemlerindendir.
Bft otomatik kapıları yana kayar sürgülü kapılar için ARES, DEIMOS, ICARO, SP 3500; kanatlı dairesel kapılar için E5, ELI, IGEA, PHOBOS, VIRGO; endüstriyel kapılar için FORB, IGEA; hidrolik kanatlı kapılar için LUX, SUB; radarlı fotoselli kapılar için VISTA; seksiyonel kapılar için ARGO, BOTTICELLI, EFOR, EOS modelleriyle müşterilerinin yanındadır.
Bft otomatik kapılarında ileri teknoloji kullanılarak geliştirilmiş sistemler mevcuttur. Motorlar, mekanizmaları gereği pratik, güvenli ve dayanıklıdır. Kullanıcı ihtiyaçları gözlenerek tasarlanan sistemler basit programlama özellikleri ile montaj ve kurulum kolaylığı da sağlamaktadırlar.
Otomatik kapı motorları ile ilgili verdiği hizmetle yetinmeyen marka, motorun kapıya bağlantısı esnasında kullanılan tüm aparatları da garantili olarak üretmektedir. Yedek parça desteği de verildiğinden müşteri satış aşamasından itibaren tüm adımlarda uzman personel yardımı almaktadır.
Geniş yetkili servis ağı da donanımını tecrübeyle zenginleştirerek profesyonel çalışanları ile yedi gün yirmi dört saat görev başındadır. 0 (212) 451 20 35’ten bize ulaşarak teknik destek için arıza kaydı oluşturabilirsiniz. En kısa sürede size dönülecek ve problemin çözümü sağlanacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir