BFT PHOBOS N BT 24 V Tek Kanat Dairesel Kapı Motoru Seti

BFT PHOBOS N BT 24 V Tek Kanat Dairesel Kapı Motoru Seti

BFT PHOBOS N BT 24 V tek kanat dairesel kapı motoru seti, elektromekanik kanatlı kapı motoru ile bu motorun bağlantı aparatlarını içeren settir.

Yoğun kullanıma uygun motor, 20°C +50°C arası sıcaklıklarda çalışabilme becerisine sahiptir. 18 saniyede 90 derece açabilme kabiliyeti mevcuttur. Mekanizmasındaki güvenlik sistemi ile emniyetlidir.

BFT PHOBOS N BT 24 V tek kanat dairesel kapı motoru setinde yer alan donanımlar, THALI LIGHT SD kontrol ünitesi, DESME A 15 emniyet fotoseli, MITTI 2-G kumanda, PHOBOS N BT 24 V tek kanat ve B LTA 24 V antenli flaşördür.

Rakipsiz güvenlik sistemi, üstün performansı, yüksek konforu, şık tasarımı, rekabetçi fiyatıyla ünlü İtalyan markanın motorları, alanında bir numaradır. Yaşamınıza değer katan sistemler, pratikliği ile size zaman kazandırır. Özenle tasarlanan sistemler, çağdaş çizgilerle şekillendirilirken, müşteri gereksinimleri göz önünde bulunduruldu. Sağlam görünümü ve hassasiyetle dizayn edilen dayanıklı iç mekanı birbirini tamamlarken uygulandığı kapıda efsane oluşturdu.

BFT PHOBOS N BT 24 V tek kanat dairesel kapı motoru setinin yanı sıra ELI, VIRGO, IGEA modellerinde de set satışlar, müşteri için avantajlar sunmaktadır. Motoru ve motorun bağlantı aksesuarlarını ayrı ayrı araştırmaya gerek kalmadı. Hem motorun hem bağlantı donanımlarının bir arada bulunduğu set güvenli kalite ile uygun fiyatı bir arada sundu.

Fonksiyonelliği, dinamikliği, zengin donanımı ve kullanıcılarının tarzını yansıtan göz alıcı tavrı ile albenisi yüksek ürünler, garantili mekanizmaları ile uzun süre dayanıklı kullanım sağlar. En iyisini isteyenlerin tercihi sistemler, rahatlığı ile vazgeçilmeziniz olacak.

Satış sonrası hizmetlerde de bir numara olan markanın, müşteri hizmetleri ile yetkili servis birimleri ne zaman isterseniz destekçiniz olacak. İletişim sayfamız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir