BFT PHOBOS N BT Dairesel Kapı Motoru

BFT PHOBOS N BT Dairesel Kapı Motoru

BFT PHOBOS N BT Dairesel kapı motoru, kanat ağırlığı en fazla 250 kg ve kanat uzunluğu en fazla 1.80 metre olan kanatlı kapı motorlarına uygulanır. Yoğun kullanıma elverişli motorun teknik özellikleri ise şöyledir:

Kontrol Ünitesi: THALIA

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitli

Çalışma Gerilimi: 24 V

Çekilen Ortalama Güç: 40 W

Termik Koruma: Kontrol Ünitesi

Çalışma Sonu Mesafesi: 305 mm

Piston Hızı: 20 mm/s

90° Açılma Kapanma Hızı: 18 s

Çalışma Sıcaklığı: -20°C +50ºC

Koruma Katsayısı: IPX4

Mekanizma Ağırlığı: 50 N (5 kg)

Akü ile Çalışma: Var

BFT PHOBOS N BT Dairesel kapı motorları, 18 saniyede 90 derece açabilme kapasitesine sahiptir. Elektromanyetik tip limit switch ile soğuklarda serbest bırakma sisteminin daha verimli çalışmasını sağlayan sistem mevcuttur.

Çarpma emniyet sistemi ile güvenli kullanım imkanı, ürünün tercih sebebidir. Kanatlı kapılar, dekoratif nitelikleri ile de öne çıkarlar. Kapılara uygulanan motorlu sistemler de aynı şekilde estetiktir. Eğer aradığınız hem şık, hem kaliteli hem güvenli bir ürünse doğru adrestesiniz. Markanın garantili ürünler için müşterilerine desteği satış sonrası da servis imkanı ile devam eder. Montaj, kurulum ve kumanda tanıtımı ile bakım, onarımda da marka, etkin görev alır. Yetkili servis ağı yaygın ve servis ekibi ise profesyoneldir. Malzemede kalite ile işçilikte ustalık vazgeçilmezdir.

BFT PHOBOS N BT Dairesel kapı motorlarının dışında farklı tür kapılar için ve bu kapıların farklı ağırlık ile uzunluktaki boyutları için farklı motor çeşitleri bulunmaktadır. PHOBOS N, PHOBOS N L, PHOBOS N L BT, VIRGO, VIRGO SQ, IGEA, IGEA BT, ELI 250 N, ELI 250 N BT, E5 bu modellerdir.

İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi istemeniz ya da teknik destek için arıza kaydı oluşturmanız durumunda en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir