BFT SCUDO Mantar Bariyer

BFT SCUDO Mantar Bariyer

BFT SCUDO mantar bariyer, geniş alanlarda kullanılan EASY mantar bariyerlerin maliyetini düşürmek amacıyla, geçiş alanının dışında kalan kısımlar için uygulanmaktadır. Kontrollü geçiş alanlarının maliyetini düşüren bu sistemin öne çıkan bir diğer önemli niteliği de gerçekten şık olmasıdır.

Zemin altına yerleştirilen bir hazneye giren ve yine zemin üzerine çıkabilen bir mekanizması olan mantar bariyerler yayalaştırılan alanlar, parklar, otoparklar, garajlar, ticari ve endüstriyel alanlar gibi pek çok yerde kullanılabilmektedir.

Kentleşmenin getirdiği yoğun trafiğe çözüm olarak geliştirilen birçok çözüm arasında bariyerler yer alır. Mantar bariyerlerin yanı sıra kollu bariyerler ile anti terör bariyerler de çözüm arayışında üretilen etkin sistemlerdendir.

BFT SCUDO mantar bariyerleriyle birlikte tüm BFT modelleri, köklü ve aynı zamanda öncü markanın dünün tecrübesi ve bugünün teknolojisi ile yarınlara yönelik geliştirdiği sistemlerdir. Ünlü İtalyan marka, kaliteli, emniyetli, estetik, prestijli modelleriyle uluslararası camianın yanı sıra ülkemizde de kendini kanıtlamıştır. Dinamik, havalı ve ekonomik ürünler için doğru yerdesiniz.

Markanın modellerinden her biri cep dostudur. Motorlu sistemler için sıklıkla kampanyalar da düzenlenmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlayan bu kampanyalar fiyatları daha da düşürmektedir. Markanın bünyesinde ürün setlerinin satışları da mevcuttur. Setler, fiyatları düşürmekle kalmayıp motorun bağlantı aparatlarını da içerdiğinden ve bu donanımlar da böylelikle uygun fiyata ve güvenli bir şekilde kullanıcıya ulaşabildiğinden müşteriler için caziptir.

BFT SCUDO mantar bariyerlerinin avantajlar dünyası sizi de hem şaşırtacak hem de sevindirecek. Çalışanların özverili ve azimli iş disiplini taşıyor olması da sizleri ayrıca memnun edecek. Gerek müşteri hizmetleri biriminde gerek yetkili servislerde görev alan alanının uzmanı personel, güler yüzlü yaklaşımları ve nitelikli hizmetleri ile sizlerden hep takdir topladı.

İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıcalıklar dünyasına gelin siz de tecrübeyle gelişmişliğin buluşmasından doğan ihtişamı hissedin.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir