Bft Seksiyonel Kapı

Bft Seksiyonel Kapı
Bft seksiyonel kapı, endüstriyel tesis, otopark, toplu konut ve hatta apartman girişlerinde uygulanabilen sistemlerin ünlü İtalyan marka imzasıyla sunulan ürünleridir.
Özellikle geçiş alanlarının sınırlı olduğu yerlerde tercih edilen kapılar, yerden tasarruf sağlamakla birlikte tavan ve duvar niteliklerine göre farklı ölçülerde uyarlanabilmektedir. BOTTICELLI, EOS 120, ARGO, EFOR motor modellerinden herhangi birinin monte edilmesiyle ilgili kapılar daha da işlevsel hale gelmektedir.
Bft seksiyonel kapıları, gelişmiş teknoloji sistemleri ile üretilmekte ve günden güne yaşanan talep artışına da ayak uydurarak kendini yenilemeyi sürdürmektedir. Sistem, ortam havasını koruma, ısı yalıtımına destek olma nitelikleri de taşımaktadır. Sıcak soğuk zorlu hava şartlarına dayanabilmesi tercih edilme sebeplerinden birisi olmaktadır.
Markanın ürünleri, Avrupa Birliği güvenlik standartlarına uyumludur ve otomasyon sistemlerinde çarpma emniyet sistemi mevcuttur.
Donanımları, montajda görevli kabloları gizleme imkanı verdiğinden ve tasarımları estetik olduğundan uygulandıkları alanlara şık detaylar sağlarlar.
Manuele alma imkanı, donmaya karşı dayanıklılığı, montajının kolaylığı, kurulumunun basitliği, uzun ömürlü oluşu, harici akü bağlanabilmesi ürünü öne çıkaran niteliklerdir.
Bft seksiyonel kapılarıyla birlikte diğer ürünler hakkında da bilgi almak isterseniz, bize ulaşabileceğiniz numara 0 (212) 451 20 35’tir. Müşteri hizmetleri birimimiz de servis birimimiz de yetkin personelleri ile yedi gün yirmi dört saat hizmet sunmaktadır. Kampanyalı ürünleri öğrenmek, fiyat teklifi istemek ayrıca teknik destek talep etmek için de aynı numara aracılığı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir