BFT SP 3500 Yana Kayar Kapı Motoru Seti

BFT SP 3500 Yana Kayar Kapı Motoru Seti

BFT SP 3500 yana kayar kapı motoru seti, ağırlığı 3500 kg ve uzunluğu 18 metreye kadar olan sürgülü kapılara uyumlu motor ile bu motorun kapıya bağlantı aksesuarlarını içermektedir.

Yoğun kullanıma uygun motorun en önemli niteliklerinden biri de zorlu hava şartlarına karşı dirençli olmasıdır. Buzlanmaya karşı dayanıklı motor -15 °C +60 °C kadar olan sıcaklıklarda işlevini sürdürebilmektedir.

BFT SP 3500 yana kayar kapı motoru setinin içeriğinde yer alan ürünler şunlardır: SP 3500 SW 400 V motor, B LTA 230 V antenli flaşör, 4 CFZ kremayer dişli, DESME A15 emniyet fotoseli ve MITTI 2-G kumanda.

Gelişmiş teknoloji ile modern tasarımın ürünü motor, kanıtlanmış performans ve olağanüstü verimliliği ile kullanıcılarının memnuniyetini sağlıyor. Çarpıcı iç-dış dizaynı, basit montajı, kullanım kolaylığı ve pratikliği ile sektörde alanının gözdesi oluyor.

Yoğunluk yaşanan kullanım alanlarını pratikliği ile rahatlatan sistem, stressiz giriş çıkış imkanı tanır. Gücü ve dinamizmi ile efsane motor, kaliteyi somutlaştıran bir mekanizmaya sahiptir. Modern gövdede aktif donanım ile özgün detaylar farkı fark ettirir. Yeni nesil teknoloji ile konforu en üst seviyede hissedersiniz. Emniyetli kullanımıyla özgürlüğünüz doruktadır. Yepyeni mekanizması ve modern görünümü sizde ve çevrenizdekilerde iz bırakır. Tarzınızı yansıtın, yenilikçiliği dorukta yaşayın. Otomasyon sistemlerinde güvenilirliğin adresine gelin, içiniz rahat olsun.

BFT SP 3500 yana kayar kapı motoru setine ilişkin ayrıntılı bilgi edinmek için bizimle irtibata geçin. İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Ünlü markanın ürünleri fiyat yönünden de avantajlıdır. Tamamen müşteri odaklı hizmet veren firma, emniyet ve kaliteden taviz vermeden indirimli fiyatlar belirler. Her bütçeye uygun bu fiyatlar, kampanyalar ile set satışlar sayesinde daha da düşer.

Teknik destek ihtiyacı doğduğunda da yine muhatap bulabilmeniz çok kolaydır. Yaygın yetkili servis ağı, yedi gün yirmi dört saat destekçiniz olmaktadır.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir