BFT SP 3500 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT SP 3500 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT SP 3500 yana kayar kapı motorları, ağırlığı en fazla 3500 ve uzunluğu en fazla 18 metre olan sürgülü kapılara uygulanır.

Yoğun kullanım için uyumlu motorların teknik özellikleri şöyledir:

Kontrol Ünitesi: SIRIO TEL

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitli

Çalışma Gerilimi: 230/400 V

Çekilen Ortalama Güç: 1500 W

Azami Akım: 3 A

Termik Koruma: Kontrol Ünitesi

Ortalama Kapı Hızı: 10 Metre/Dakika

Çıkış Devri: 30 RPM

Çalışma Sıcaklığı: -15°C +60°C

Koruma Katsayısı: IP 24

Mekanizma Ağırlığı: 850 N (85 kg)

Sağlam ve kompakt bir yapıya sahip BFT SP 3500 yana kayar kapı motorlarının yıllarca sorunsuz çalışmayı garanti etmesi tercih edilme nedenlerindendir. Akıllı teknoloji eseri ürün, hidrodinamik redüktör yapısı sayesinde açılma ile kapanma sırasında yavaş hareket eder.

Dahili alıcı kartı, flaşör, kremayer dişli, emniyet fotoseli, 4 kanallı kumanda, 2 kanallı kumanda, kontrol ünitesi ilgili motorun tamamlayıcı aksesuarlarıdır.

BFT SP 3500 yana kayar kapı motorlarıyla birlikte ICARO, DEIMOS ve ARES seri ve modelleri de markanın diğer sürgülü kapı motorlarıdır. Sürgülü kapılar daha çok bahçe girişlerinde kullanılmakla beraber ticaret ve endüstriyel alanlardan kamu hizmet binalarına pek çok yerde yer almaktadır. Kapıların fonksiyonelliğini arttıran motorlu sistemler, çağcıl çözümler sunarak daha pratik, güvenli ve konforlu kullanım sağlamaktadırlar.

Ünlü İtalyan marka, sürgülü kapıların yanı sıra dairesel, seksiyonel, endüstriyel, fotoselli kapılar ile kepenk ve bariyer sistemlerinde de hizmet vermektedir. Müşteri ihtiyaçları tespit edilerek ileri teknoloji sistemleri ile geliştirilen otomasyon sistemleri kullanıcılarının tarzını yansıtarak hayat standardını da yükseltmektedir.

Servis imkanının bulunması, markanın beğeni toplayan niteliklerindendir. Yetkili servis ağı geniştir ve ekibi uzman kimselerden oluşmaktadır. Bizimle iletişim sayfamız aracılığı ile irtibat kurarak fiyat teklifi isteyebilir, teknik destek talep edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir