BFT SUB R SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB R SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB R SC hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı en fazla 800 kg ve kanat uzunluğu da en fazla 1.8 metre olan kanatlı kapılara uygulanmaktadır. Çok yoğun kullanım alanlarına uyumlu motorun teknik özellikleri ise aşağıdaki gibidir:

Kontrol Ünitesi: ALCOR N

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitli

Çalışma Voltajı: 230 V

Çekilen Ortalama Güç: 250 W

Termik Koruma: İçerir

90° Açılma Kapanma Süresi: 14 s + slowdown

Çarpmaya Karşı Etkisi: Hidrolik kavrama

Kilitleme: Hidrolik kilitleme

Serbest Bırakma: Serbest bırakma anahtarı

Çalışma Sıcaklığı: -10°C +50°C

Koruma Katsayısı: IP 67

Mekanizma Ağırlığı: 220 N (22 kg)

BFT SUB R SC hidrolik kanatlı kapı motorunun, öne çıkan en önemli nitelikleri montajının kolay olması ile güvenli olmasıdır. Kapıya bağlantısı basitçe yapılabilen mekanizması ile ilgili motorlar, montaj esnasında bir olumsuzluğa meydan vermez ve böylece kolaylıkla bağlanıp sökülebilir. Sıkışma emniyet sistemine de sahip olduğundan bu motorlar, siz, sevdikleriniz ve çevrenizdekiler için güvenliklidir.

İnsana ve çevreye değer veren markanın, ekonomiye ve toplumsal yaşama katkısı tartışılmaz. Dünya kalitesindeki sistemleri, ekonomiktir de. Uygun fiyatlar, set ürünler ve kampanyalarla da desteklenerek avantaj üstüne avantaj sağlanır. Eşsiz ürünlerin sınırsız avantajlarından biride yedek parça imkanlarının bulunmasıdır.  Motorların yanı sıra motor aksesuarları ve yedek parça donanımları da markanın imzasıyla üretilmekte bu da müşteriye hem güven vermekte, hem de müşterinin ürünlere daha ekonomik ve daha güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

BFT SUB R SC hidrolik kanatlı kapı motorlarıyla kolaylıkla servis de bulabileceğiniz aklınızda bulunsun. Hem bakım hem onarım gerektiren hallerde profesyonel ekip iş başında. İletişim sayfamızdan bize ulaşarak teknik destek için arıza kaydı oluşturduğunuzda ekibimiz en kısa sürede yanınızda olacaktır. Fiyat teklifi istemek için de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir