Bft Türkiye

Bft Türkiye

Bft Türkiye, otomatik kapı, bariyer ve kepenkler için otomasyon sistemleri geliştiren ünlü İtalyan markadır ve ülkemizde de yıllardır verdiği kaliteli hizmetle kendini kabul ettirmiş hatta sektörün zirvesine tırmanmıştır.

Yana kayar kapı sistemlerinde ARES, DEIMOS, ICARO modelleri; dairesel kapı sistemlerinde E5, ELI, IGEA, PHOBOS, SP 3500, VIRGO modelleri; hidrolik kanatlı kapı sistemlerinde LUX ve SUB modelleri; endüstriyel kapı sistemlerinde FORB, IGEA modelleri; fotoselli radarlı kapı sistemlerinde VISTA modelleri; seksiyonel kapı sistemlerinde ARGO, BOTTICELLI, EFOR, EOS modelleri; kollu bariyer sistemlerinde GIOTTO, MICHELANGELO, MOOVI; mantar bariyer sistemlerinde EASY, PRIVEE, SCUDO seri ve modelleri, markanın geliştirdiği ürünlerdir. Kontrol ünitesi, kumanda, flaşör, fotosel, kremayer dişli, akü, alıcı kartı, anten gibi motor aksesuarları ile iç dişli, dış dişli, kablo, yan kapak, üst kapak, serbest bırakma anahtarı, enkoder gibi yedek parçalar da firmanın ürün gamında yer alır. Ürün yelpazesinin geniş olması ve montaj bağlantı aparatlarının da markanın imzasıyla orijinal olarak müşteriye sunulması firmanın avantajlarındandır.

Marka, satış sonrası hizmetleri ile de müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Müşteri hizmetleri birimi yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir. Bu birimin alanında uzman personelleri, müşteri talebi doğrultusunda modeller hakkında bilgi verir, alanınıza en uygun modeli belirlemenizde yardımcı olur. Kafanızdaki soru işaretlerini giderir ve size ürünler ile ilgili soru ve sorunlarınız için kalıcı çözümler sunar.

Yetkili servis ağı da yaygındır. Teknik destek imkanının bulunması, kullanıcılar için önemli bir detaydır. Yetkili servis biriminin tecrübeli ve donanımlı, profesyonel ekibi de gerek montaj gerek bakım gerek ise onarım için yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdedir. Müşteri hizmetlerine teknik arıza kaydı oluşturmanız halinde, en kısa sürede problemin çözülmesi sağlanacaktır. Teknik servis ustaları, kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilikle motorlu sistemlere en etkin müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Bft Türkiye, modellerini etkin araştırma geliştirme çalışmaları neticesinde müşteri gereksinimlerini tespit ederek geliştirir. İleri teknoloji sistemleri ile geliştirilen modeller, gereksiz donanımlardan arındırılmış, sade, montajı – kurulumu – kullanımı kolay sistemler olarak üretilir. Hızlı ve kolay kurulum, hızlı ve kolay programlama markanın ürünlerinin öne çıkan niteliklerindendir.

Doğruluk, güvenlik, güvenilirlik ve işlevsellik prensipleri, firmanın vazgeçilmezidir. Güvenlik standartlarına uyumlu tasarlanan ürünler, mekanizmalarındaki çarpma emniyet sistemi ve sıkışma sistemi ile gönül rahatlığı ile kullanım sağlar. Risklere karşı duyarlı donanım, canlı veya cansız bir cisim algıladığında hareket durdurur ve ters yönde hareket ederek emniyeti sağlamış olur.

Fonksiyonellik motorların elbette olmazsa olmazıdır. Motorlu sistemler ile geliştirilen kapılar, böylece hızlı, pratik, konforlu, emniyetli oldukları gibi ısı yalıtımına katkıda bulunma, hava akışını kontrollü hale getirme ve gürültü kirliliğini engelleme gibi nitelikler de kazanmaktadırlar.

Yeni nesil teknolojinin eseri sistemlerin konforu, vazgeçilmeziniz olacak. Otomatik ayarlama ve kumanda özellikleri ile rahatlığı zirvede yaşayacaksınız. Tek tuşla kapı, kepenk ve bariyerinizi açıp kapatabilecek, yavaşlama, hızlanma hızını kontrol altına alabileceksiniz.

Otomasyon sistemleri, donanımları ile birlikte fonksiyonelliği kadar görsel olarak da ayrıcalıklıdır. Her bir çizgisi incelikle tasarlanmış, iç mekanizmasından dış mekanına tüm detaylar tek tek üzerinde durularak dizayn edilmiştir. Görkemli motorlar, şık bağlantı aparatları gerek kapınızda gerek bariyer ve kepenginizde görselliği tamamlayıcı unsurlar olarak yer almıştır.

Motorlu sistemlerin bir özelliği de dayanıklı malzemeden üretilmiş bulunup uzun ömürlü ve dirençli olmalarıdır. Markanın motorları, buzlanmalara karşı dirençlidir. Hem sıcak hem soğuk havalarda işlevselliğini sürdürebilir. Müşteri ihtiyacına göre, uzman mühendislerin ileri görüşlülüğü ile son teknoloji sistemlerinden yararlanılarak, yüksek kaliteli malzeme kullanılarak motorlar ve motor aksesuarları düzenlenir.

Hayatınıza değer katacak sistemler, yaşam tarzınızı yansıtacağından köklü ve öncü markanın bu mükemmel motorlarını siz de hak ediyorsunuz. Dinamik, aktif, prestijli, şık, stil, konforlu otomasyon sistemleri sizi, sevdiklerinizi ve çevrenizdekileri karizmasıyla da etkileyecek.

Efsane motorlar, fiyatlarıyla da çok cazip. Uygun fiyatların yanı sıra ödeme kolaylığı da sağlanıyor. Kampanyalar ve ürün setleri bu fiyatları daha da çekici hale getiriyor.

Yenilikçi anlayışla özgün ve güzide motorlar, entegre yapılarıyla hem modern hem asil. Sofistike, çağcıl, geleneksel gibi aradığınız tüm çizgiler, yüksek performansla buluşuyor ve harika bir ürün ortaya çıkıyor.

Tüm ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Varsa, kafanızdaki soru işaretlerini gidermeye yardımcı olabiliriz. İlgili sorularınıza, sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz gibi fiyat teklifi almak için de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Teknik destek almak için de müşteri hizmetlerimiz eliyle arıza kaydı oluşturmanız yeterli.

Hayalleri gerçeğe çeviren konfor, güvenlik ve şıklık için Bft Türkiye doğru adres.

Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı
Bft Bariyer - Bft Türkiye