BFT VIRGO Dairesel Kapı Motoru

BFT VIRGO Dairesel Kapı Motoru

BFT VIRGO dairesel kapı motoru, kanat ağırlığı en fazla 200 kg ve kanat uzunluğu en fazla 2 metre olan kanatlı kapılara uygulanır. Motorun teknik özellikleri şöyledir:

Kontrol Ünitesi: LINX (Dahili)

Kilitli/Kilitsiz Çalışma: Kilitli

Çalışma Voltajı: 24 V

Çekilen Ortalama Güç: 40 W

Termik Koruma: Kontrol ünitesi

90° Açılma Kapanma Süresi: 14 s

Çarpmaya Karşı Etkisi: Kontrol ünitesi

Kilitleme: Kilitli

Serbest Bırakma: CLS serbest bırakma ile

Çalışma Sıcaklığı: -15°C +50°C

Koruma Katsayısı: IP44

Mekanizma Ağırlığı: 80 N (8 kg)

Akü ile Çalışma: Var

Dairesel kanatlı kapılar, başta bahçe giriş çıkış alanları olmak üzere kamu hizmet binaları dahil pek çok yerde kullanılmaktadır. Kapılar, işlevselliğinin yanı sıra dekoratif olma özellikleriyle de seçilmektedir. Farklı modelleriyle modern, sportif ya da geleneksel estetik sunmaktadırlar. Motorlar ile daha da fonksiyonel olan motorların konforu ise alışan için vazgeçilmezdir. Tek tuşla hareket sağlayan kumanda sistemleri ve otomatik ayarlama nitelikleri beğeni toplamaktadır.

Geçmişin bilgi birikimi ve donanımını sırtlanıp geleceğe sağlam adımlarla yürüyen marka, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ettiğinden geliştirdiği ürünleri kullanıcıları memnun etmektedir. Konfor arayana konfor, güvenlik arayana güvenlik, pratik kullanım arayana pratik kullanım, estetik arayana estetik gibi birçok önemli özelliği bir arada sunmaktadır.

Birinci sınıf malzeme kullanılarak, son teknoloji ile geliştirilen sistemler, yirmi yılı aşkın süredir ülkemizde de alanının zirvesinde. Kendine özgü nitelikleriyle özgün ve öncü modellerin adresi markanın, BFT VIRGO dairesel kapı motorları da çok tercih edilmektedir.

BFT VIRGO dairesel kapı motorlarının bitmeyen avantajlarından biri de fiyattır. Her bütçeye uygun fiyatlar, kampanyalar ile daha da uygun hale gelmektedir. Teknik destek yardımı sunulması da önemlidir. Bakım ve onarım gereken hallerde profesyonel destek almak isterseniz de iletişim sayfamız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir