BFT VIRGO SQ Tek Kanat Dairesel Kapı Motoru Seti

BFT VIRGO SQ Tek Kanat Dairesel Kapı Motoru Seti

BFT VIRGO SQ tek kanat dairesel kapı motoru seti, kanat ağırlığı 200 kg’a kadar olan ve kanat uzunluğu 2 metreye kadar olan kanatlı kapılara uygulanan motor ile motorun kapıya bağlantı aparatlarını içerir.

B LTA 24 V antenli flaşör, VIRGO SQ tek kanat, MITTO 2-G kumanda, DESME A15 emniyet fotoseli ve LINX MA kontrol ünitesi BFT VIRGO SQ tek kanat dairesel kapı motoru setinde yer alan donanımlardır.

Yoğun kullanım alanlarına uyumlu olduğundan alış veriş merkezlerinde, ticaret merkezlerinde ve endüstriyel alanlarda tercih edilmektedir. -15°C +50°C arası sıcaklıklarda çalışma kapasitesine sahip motorun, buzlanmaya karşı dirençli olması da öne çıkan özelliklerindendir.

Gönül rahatlığı sağlayan güvenliği, sınıfının en iyisi olmasını sağlayan performansı, güçlü mekanizması, dış güzelliği, dayanıklılığı, garantili oluşu gibi pek çok niteliği motorlu sistemi cazip kılıyor. Üstün kabiliyetleri ile dinamizm, zindelik, aktiflik denince akla geliyor. Görkemli duruşu, işlevselliğini tamamlıyor. Seçkin tarzının sunduğu kumandalı sistemiyle tek tuşla giriş çıkış alanlarına hakim olabilirsiniz.

Entegre sistemler, yetenekli ve verimlidir. Ekonomik olmaları da atlanmayacak bir niteliktir. Efsanevi motorları güvenle tecrübe edebilir, ideal kullanımın konforuyla tanıştıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz otomasyon sistemini, konutunuzdan iş merkezine, tüm yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.

Ünlü İtalyan marka, dairesel kapılar, endüstriyel kapılar, seksiyonel kapılar, fotoselli kapılar gibi otomatik kapı modellerinin yanı sıra kepenk, bariyer sistemlerinde de hizmet vermektedir. Set satışlar ve kampanyalarda daima tekrarlanmakta, böylece müşteriye bitmeyen avantaj sunulmaktadır.

BFT VIRGO SQ tek kanat dairesel kapı motoru setiyle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için, fiyat teklifi istemek için, gerekirse teknik destek talep etmek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Alanında profesyonel ekibimiz, sorularınıza ve ilgili sorunlarınıza en kısa sürede etkin çözümler sunacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir