BFT VISTA Çift Kanat Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA Çift Kanat Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA çift kanat radarlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 120 + 120 kg’a kadar olan kapılara uygulanan, 0°C + 50°C sıcaklıklarda çalışabilme kapasitesine sahip ve sürekli kullanıma uyumlu sistemdir.

Teknik nitelikleri şöyle sıralanabilir: Kontrol ünitesi ARIA, çalışma voltajı 24  V, çekilen ortalama güç 230 W, minimum geçiş mesafesi 80 cm, maksimum geçiş mesafesi 290 cm, mekanizma boyutu 166×155 mm, kısmi açılma açılma genişliğinin %10-70, çarpışmaya karşı etki mikro işlemci ile enkoder algılama, tekerlek taşıyıcı yüksekliği 16 mm’ye kadar ve akü ile çalışma imkanı mevcut.

Program seçme anahtarı, kontrol ünitesi, kızılötesi radar gibi motorun aksesuarları da markanın imzasıyla üretilmekte ve güvenli kullanıma imkan sağlanmaktadır. Marka, yedek parça ihtiyacına yönelik donanımları da aynı şekilde kendi bünyesinde geliştirmektedir.

BFT VISTA çift kanat radarlı kapı motorları demek, sarsılmaz güvenilirlik, mükemmel konfor, modüler iç mekan, sade donanım, ayarlanabilir hız niteliği, yüksek performans, iddialı stil, dekoratif tasarım, ileri teknoloji sistemleriyle benzersiz deneyim, keyifli kullanım demek.

Tamamen müşteri ihtiyaçları dikkate alınarak ve konforunuz gözetilerek donatılan çok yönlü sistemler, teknolojik zekanın harika çözümleri olarak karşımıza çıkıyor. Özenle tasarlanan ve hem dinamizmde hem güçte zirve olan motor, kullanıcılarının memnuniyetini kazanıyor.

Pratikliği, malzeme kalitesi alanındaki ürünlerin önüne çıkmasının en önemli nedenleridir. Eksiksiz bir yaklaşımla üretilen sistem, benzersiz ve eşsiz bir konfor sunuyor. Yenilikçi markanın öncü olan akılcı ürünleri, sınıfının en iyisidir.

Ünlü İtalyan markanın sektörün zirvesinde olmasının nedenlerinden biri de satış sonrası hizmetinin mükemmelliğidir. Montaj ile kurulumun ardından gerektiğinde bakım ile onarımda da teknik destek sunması gerçekten önemlidir.

Ayrıntılı bilgi almak, teknik destek talep etmek, fiyat teklifi istemek, soru ve yorumlarınızı iletmek için, iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir