BFT VISTA TL 2 Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA TL 2 Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA TL 2 radarlı kapı motoru, ağırlığı en fazla 120 kg olan kanatların otomasyonunu sağlayan mekanizmadır. Çok dar giriş alanlarına sahip yerler için idealdir.

Kanat açılma genişliği en az 800 mm, en fazla 4400 mm’dir. Kontrol ünitesi üzerinde bulunan LCD ekran aracılığı ile kolay programlanabilmektedir. Opsiyonel akü ile çalışabilmesi avantajdır. Montajı basittir. Otomatik ayarlama seçeneği mevcuttur. Açılma ve kapanma hızı ayarlanabilmektedir. 63 adede kadar kumanda tanıtabilme imkanı verir. Yangın alarm sistemleri ile uyumlu çalışabilmektedir. Bağlantı kablolarını gizleyen yatak barındırdığından estetiktir.

BFT VISTA TL 2 radarlı kapı motorunun teknik özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

Motor Voltajı: 24 V

Çalışma Voltajı: 230 V

Limit Switch Tipi: Enkoder + Açılırken mekanik stop

Termik Koruma: Kontrol Ünitesi

Minimum Geçiş Alanı: 800 mm

Maksimum Geçiş Alanı: 3300 mm

Maksimum Kanat Ağırlığı: 120 kg

Maksimum Kanat Hızı: 100 cm/sn

Mekanizma Ölçüsü: 224 x 186 mm

Kullanım Sıklığı: Sürekli

Çalışma Sıcaklığı: 0°C +50°C

Kısmi Açılma: %10 – 70 açılma genişliği

Akü ile Çalışma: Var

BFT VISTA TL 2 radarlı kapı motorları, yoğun akış bulunan giriş çıkış alanları için pratikliği ile idealdir. Sistem daimi harekete uyumlu olduğundan sürekli kullanım sıklığına dirençlidir. Güvenle kullanabileceğiniz motorlar, konforuyla kullanıcılarını memnun etmektedir. Motorlar ile bağlantı aksesuarları, tüm detayları incelikle tasarlanmış ve geliştirilmiş sistemlerdir. Sarsılmaz güvenilirliği ve mükemmel konforunun yanı sıra yeni nesil teknolojinin getirisi pratikliği de ürünün çok tercih edilmesinin nedenlerindendir.

Ünlü İtalyan markada fiyatlar şeffaftır. Sıklıkla tekrarlanan kampanyalar, müşteriler için sürprizler oluşturur. Set satışlarda ise fiyatlar daha da düşer. Hem tüm bağlantı aparatları ile motorun bir arada bulunması hem de fiyatların daha da indirimli olması ürün setlerini cazip hale getirir.

İletişim sayfamızdan bize ulaşarak, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir