BFT yedek parça ürünleri, markanın kalite ve güvencesiyle hizmetinizde. Kepenk, bariyer ve otomatik kapı motorlarında otomasyon sistemleri hizmeti veren ünlü İtalyan marka, motor aksesuarları ile yedek parçada da müşterilerini destekliyor.

Seksiyonel kapılar, fotoselli kapılar, yana kayar kapılar, endüstriyel kapılar, dairesel kapılar, kollu bariyerler, mantar bariyerler ve kepenkler için geliştirilen tüm motorlu sistemlerin bağlantı aparatları, aksesuarları markanın ürün gamında yer alır.

Satış sonrası kaliteli hizmetiyle de kendini kanıtlamış bulunan marka, montajın, kurulumun, kumanda tanıtımının ötesinde teknik destek hizmeti de sunar. Yetkili servis ağı yaygındır ve personeli alanında profesyoneldir.

BFT yedek parçaları, incelikle tasarlanmış, kaliteli malzeme kullanılarak ileri teknoloji sistemleri ile üretilmiştir.

Ürün bakım gerektirdiğinde bizimle iletişime geçerek arıza kaydı oluşturmanız yeterli. İlgili ekibimiz en kısa sürede adresinizde bulunacak ve motorlu sisteme gerekli olan en iyi müdahaleyi gerçekleştirecektir. Herhangi bir donanımın yenilenmesi gerekiyorsa BFT yedek parçalarının uygulanmasıyla ürün yeniden ilk işlevselliğine dönecektir.

Markanın bitmeyen avantajlarından biri de fiyatların gayet uygun olmasıdır. Her cebe uygun fiyatlar, kampanyalarla, set satışlarla, ödeme kolaylıklarıyla da caziptir.

Fiyat teklifi almak, daha çok bilgi edinmek ve teknik destek istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.