BFT Aksesuar

BFT Aksesuar
Bft aksesuar, otomatik kapı ve bariyer sistemlerinde hizmet veren markanın motorlarını tamamlayan donanımlardır. Ünlü İtalyan markanın geniş ürün yelpazesinde sürgülü yana kayar kapı motorları, kanatlı dairesel kapı motorları, hidrolik kapı motorları, seksiyonel kapı motorları, radarlı kapı motorları, kollu bariyer sistemleri, mantar bariyer sistemleri ile yedek parça ve motor aksesuarları yer alır.
Bft aksesuarları genel olarak, kumanda klonlama cihazı, kontrol ünitesi, reflektörlü fotosel, reflektör, aç kapa butonu, aç kapa stop butonu, sıva üstü anahtarı, trafik lambası, fotosel ayağı, 4 metre kablolu harici anten, dahili kontrol kartı, dahili alıcı kartı, harici alıcı kartı, 2 kanallı kumanda, 4 kanallı kumanda, emniyet fotoseli, kremayer dişli, plastik kremayer dişli, vidalı kremayer dişli, akü şarj kiti, elektromanyetik kilit, taban montaj kasası, mafsal kolu, kol bağlantı kiti, bariyer kolu perdesi, sabit oturtma çatalı, hareketli oturtma çatalı, PVC kol tapası, 90° kol kırma aparatı, uzatma rayı, harici serbest bırakma, çift yönlü radar, program seçme anahtarı, kızılötesi radar, kablosuz şifreleme cihazı, el yaklaşım sensörü, tek kompakt sensör şeklinde sıralanabilir.
Motor aksesuarları, motorun kapıya bağlantısını sağlayan aparatlardır. Motorun uzun ömürlü ve emniyetli olması için bu donanımların kaliteli olması ve usta bir işçilikle montajının yapılması gerekmektedir. Bu yüzden de bu ürünlerin orijinal olması ve markanın garantisiyle tercih edilmesi önemlidir.
Bft aksesuarlarına ilişkin sorularınıza 0 (212) 451 20 35’i arayarak cevap bulabilirsiniz.

 

BFT Yedek Parça

BFT Yedek Parça
Bft yedek parça desteği ile yanınızda. Otomatik kapı ve bariyer sistemleri ile motor aksesuarlarında müşterilerinin hizmetinde olan ünlü marka, ürünün donanımları ile ilgili ihtiyaçları da kullanıcıları için düşündü ve tasarladı.
Bft yedek parçada yana kayar sürgülü kapılar için, iç plastik dişli, dış dişli, iç motor, redüksiyon kiti, üst kapak, iç göbek kiti, serbest bırakma anahtarı, limit switch kiti ürünleri ile hizmet sunar.
Dairesel kanatlı kapılar için, kablo, ön bağlantı kiti, motor montaj aparat kiti, arka kapak, motor gövde kiti, kol bağlantı kiti, güç aktarım dişlisi, motor kolu ile hizmet sunar.
Radarlı kapılar için, yan kapaklar, karşı makara, transformatör seti, iç motor, 3‘lü tekerlek grubu, 1’li tekerlek, enkoder ile hizmet sunar.
Bariyer sistemleri için, serbest bırakma anahtarı kiti, ön kapak kilit kiti, yay kiti, yarım ay dişli, u çubuk, kol bağlantı parçası kare döküm, iç motor, switch kiti, enkoder, serbest bırakma dişlisi, dış kasa, üst kapak ile hizmet sunar.
Garaj kapısı motorlarında, limit switch kiti, serbest bırakma kiti, serbest bırakma plastiği, iç motor, botticelli üst kapak, enkoder kiti, aydınlatma lambası, enkoder kiti ile hizmet sunar.
Bft yedek parçanın tüm detayları için 0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi istemeniz durumunda yahut teknik destek talep etmeniz halinde en kısa sürede size dönülecektir.