Nice bahçe kapısı motorlarının kalite politikasının değişmesi ve hizmet ağının zayıflaması sebebi ile Bft bahçe kapısı motoru, ünlü İtalyan markanın bahçe giriş çıkışlarında yana kayar sürgülü kapılar, dairesel kanatlı kapılar vb. sistemler için ürettiği donanımları anlatır.
Geçmişten bu yana yaşam alanlarındaki hiçbir detayı gözden kaçırmayan ve her donanıma özenle eğilerek ruh katan kültürümüzde kapılar da giriş çıkış sağlanan alanların çok ötesinde anlamlı. Geçmişte boyutları, desenleri hatta tokmakları ile dahi bir mesaj içeren kapılar, günümüzde de gelişen teknoloji ile konforlu, estetik ve pratik.
Konutlar, siteler, ticaret merkezleri, endüstriyel alanlar ve yanı sıra tüm kamu – hizmet binaları ilgili sistemleri kullanmaktadır. Otomatik motorlar ile geçiş alanları daha güvenlidir. Emniyet sistemleri ile motorlar, giriş çıkışlarda yabancı cisimleri algılamakta ve hareket sınırlandırarak alanların güvenli oluşunu sağlamaktadır.
Kumanda sistemleri de konfor sunmakta, geçişlerde araçtan inmeye gerek kalmamaktadır. Şifrelemeye uygun donanımları ve geniş alan kapasiteleri ile kumandalar, rahatlığı güvenle sunmaktadır.

Nice bahçe Kapısı mı ? BFT Bahçe Kapısı mı ?

Her Tür İhtiyaç İçin Bir Model
Bft bahçe kapısı motorlarında, DEIMOS, ARES, ICARO, SP 3500 modelleriyle yana kayar sürgülü kapılar için, PHOPOS, VIRGO, IGEA, E5, ELI 250, LUX, SUB modelleriyle dairesel kanatlı kapılar için hizmet vermektedir.
Hangi alana hangi kapının ve kapı motorunun uygulanacağı, alanın niteliklerine göre belirlenmektedir. Ürün seçiminde alanın boyutları, hava şartları ile kapının kullanım sıklığı vb. etkenler dikkate alınmaktadır.
Dayanıklı, şık, güvenli, pratik Bft bahçe kapısı motorları hakkında ayrıntılı bilgi almak, fiyat teklifi istemek, kampanyaları öğrenmek, teknik destek talep etmek için 0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

 

Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı
Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı