Bft Bariyer Sistemleri

Bft Bariyer Sistemleri

Bft bariyer sistemleri, genellikle kontrollü geçiş alanlarında kullanılmakla beraber pek çok yerde işlev gören dubaların ünlü İtalyan markanın kalite ve güvencesiyle sunulmasını ifade eder. Marka, kollu bariyerler ile mantar bariyerlerde hizmet vermektedir. Bariyerler, site, iş merkezi, endüstriyel tesis, otopark, garaj, trafik alanları, meydanlar, yayalaştırılmış alanlar gibi pek çok yerde kullanımı olan sistemlerdir.

Kollu bariyerler, mekanizmanın yanı sıra bariyer kolu, fotosel ayağı, fotosel, oturtma çatalı, flaşör gibi donanımlarla görev alan sistemlerdir. Sistem, araç giriş çıkışlarında bariyer kolunun yukarıya kalkıp, aşağıya inmesi şeklinde çalışmaktadır. Farklı boyutlarda kol uzunlukları mevcuttur ve kullanım alanına göre model belirlenmektedir. Kullanım alanının boyutları, bir gün içinde geçiş yapacak araç sayısı ve alanın rüzgar alıp almaması gibi etkenler modelin belirlenmesinde önemlidir.

Önceden hazırlanmış montaj delikleri ve kablolama işlemi için ayrılmış kanallarla kolay kurulum, ayakta işlem yapmaya imkan tanıyan kontrol kartı, kişisel anahtarlı serbest bırakma sistemi, çok sağlam yapısı itibariyle güvenli kullanım, buzlanmaya karşı direnç ve soğuk – sıcak havalarda fonksiyonelliğini koruyabilme markanın kollu bariyerlerinin öne çıkan niteliklerindendir.

Bft bariyer sistemlerinde kollu bariyerler için MOOVI, yoğun kullanımlar için GIOTTO ve çok yoğun kullanımlar için MICHELANGELO modellerini geliştirmiştir.

Mantar bariyerler, dubanın yanı sıra zincir, fotosel, flaşör, metal kütle dedektörü gibi donanımlarla görev alan sistemlerdir. Sistem, yer altında dubanın gireceği bir mekanizmanın bulunması ve bariyerin bu yuvaya girip tekrar zemin üstüne çıkması şeklinde işlemektedir. Özellikle otoparklarda ve araç trafiğine kapatılan yollarda tercih edilmektedirler.

Işıklı taç, yansıtıcı reflektörler, montaj ve kurulum kolaylığı, ucuz maliyet, güçlü görünüm markanın mantar bariyerlerinin öne çıkan niteliklerindendir.

Mantar bariyerlerde SCUDO, günde 500 tura kadar imkan sağlayan çalışma sıklığıyla EASY, yoğun kullanıma uygun PRIVEE modelleri geliştirilmiştir.

Bft bariyer sistemlerinin set satışları da mevcuttur. Set ürünler, ekonomik olmaları nedeniyle avantajlıdır. Marka zaten her bütçeye uygun fiyatlarla hizmet verir. Müşteri odaklı çalışan firmanın fiyatlarda ödeme kolaylığı da prensiplerindendir. Ürün setlerinin bir avantajı da hem mekanizma hem de bağlantı aparatlarının bir arada bulunuyor olmasıdır. Böylece kullanıcı, motorun montaj donanımlarını ayrı ayrı araştırıp bulmak, tek tek fiyat teklifi almak durumunda kalmaz. En uygun fiyatla tüm ürünler elde edilmiş olunur.

Bariyerlerin montajında kullanılan aksesuarlar da markanın ürün gamında yer almaktadır. Aynı şekilde yedek parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Mekanizma ile birlikte tüm aparatlara da orijinal bir şekilde ulaşılabilmesi, kullanıcı için kolaylıktır.

İletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibata geçerek ürünlere ilişkin detaylı bilgi edinebilirsiniz. Varsa kafanızdaki soruları gidermek, ürünlerle ilgili sorunlarınıza etkin çözümler üretmek, fiyat teklifi istemeniz halinde en kısa sürede cevap vermek ve olursa teknik destek talebinizi bir an önce yerine getirmek için uzman personelimiz yanınızda.  

Yaşam alanlarınıza tarzınızı yansıtın. Stil sistemler ile hem hayatınıza değer katın hem çevrenizdekileri tercihlerinize hayran bırakın. Dinamizm ve güvenlik, güç ve estetik, fonksiyonellik ve pratiklik bir arada. Mühendislik harikası ve ileri teknolojinin yansıması ürünler, alanının en iyileridir. Alışılmışın dışına çıkarak kalıcı ve etkin çözümler geliştirilmiş, akılcı dokunuşlarla muazzam modeller ortaya çıkarılmıştır. Benzersiz sistemler, tasarımda tecrübe ve bilginin, malzemede yüksek kalitenin, işçilikte donanımlı ustalığın ve sunuşta özverinin yansımasıdır. Alternatifsiz, muhteşem performansın çekici etkisi sizi de kapsama alanına alacak. Doğru tercihin emin kullanımıyla içiniz rahat etsin. Emniyetten taviz vermeyen marka, konforu estetikle buluşturdu ve gururla beğeninize sundu.

Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı
Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı