Bft Endüstriyel Kapı Motoru

Bft Endüstriyel Kapı Motoru

Bft endüstriyel kapı motorunda, her türlü ihtiyaca uygun modeller geliştirilmiştir. IGEA, yeni nesil teknoloji sistemleriyle tasarlanmış, hem basit hem hızlı montaj kolaylığı sağlayacak şekilde dizayn edilmiş, bir engelle karşılaştığında durup aksi yönde hareket etmesini sağlayan emniyet sistemiyle donatılmıştır. Yoğun kullanıma uyumlu IGEA, -15°C +60°C arası çalışma sıcaklıklarında çalışabilme kapasitesine sahiptir.

FORB modelinde hidrolik olarak sıkışma kontrolü gerçekleştirmekte, mekanizma üzerinde serbest bırakma mandalı bulunmakta, dışarıdan harici olarak sistemi manuele almak da mümkün olmaktadır. Ürün, çok yoğun kullanıma uyumludur ve -15°C +60°C arası sıcaklıklarda çalışma kapasitesiyle hem buzlanmalara hem sıcak havalara karşı dirençlidir.

Bft endüstriyel kapı motorunun kontrol ünitesi, kumanda, flaşör, akü şarj kiti, emniyet fotoseli, harici alıcı kartı, dahili alıcı kartı gibi aksesuarları da markanın ürün yelpazesindedir. Aynı şekilde markanın ürün gamında yedek parça da yer alır.

Ünlü İtalyan markanın fotoselli radarlı kapılarda, kanatlı dairesel kapılarda, sürgülü yana kayar kapılarda, seksiyonel kapılarda, bariyer ve kepenklerde de tercih edilen otomasyon sistemleri mevcuttur.

Konutlar, iş yerleri, ticaret merkezleri, endüstriyel tesisler, trafik alanları, yayalaştırılmış meydanlar, tüm kamu hizmet binaları ürünlerin kullanım alanlarındandır.

Sunduğu kaliteyle kendini kanıtlamış ve uzun yıllardır güvenle tercih edilen marka, satış sonrası hizmetleri ile de beğeni toplamaktadır. Yetkili servis ağı yaygındır ve müşteri hizmetleri biriminin aracılığı ile bize ulaşmanız halinde gerek montaj gerek kurulum gerek kumanda tanıtım gerek bakım gerek onarım hizmetleri özveriyle sunulmaktadır. Teknik destek ekibi, yılların tecrübesiyle ve bilgi birikimiyle donanımlı, profesyonel ustalardan oluşmaktadır. Müşteri hizmetleri çalışanları da hem güler yüzlü hem hizmetleri en iyi şekilde bilen ve müşteriyi en güzel şekilde yönlendirebilen kimselerdir. Alanınız için hangi modeli seçmenizin daha verimli olacağı konusunda uzman ekipten yardım alabilirsiniz.

Motorlu sistemler, ileri teknoloji sistemlerinden yararlanarak, yetkin mühendislerin sınır tanımazlığı ile müşteri ihtiyaçları gözetilerek, her ayrıntısı tek tek ele alınıp özenle tasarlanarak geliştirilen ürünlerdir. Güvenliği hiçbir zaman göz ardı etmeyen, konfordan vazgeçmeyen, görselliği görmezlikten gelmeyen, dinamizmi, karizmayı, aktifliği muhakkak otomasyona dahil eden marka, kullanıcılarının takdirini kazanmaktadır.

Ürünlerin dizaynında sadelik de özen gösterilen niteliklerdendir. Müşteri, özelliklere kısa sürede alışır ve rahatlıkla kullanabilir. Sınıfının bir numarası sistemler, alışılmışın ötesinde ayrıcalıklı ürünlerdir. Ergonomik, dayanıklı olmaları hasebiyle uzun ömürlü ve garantilidirler. Cesur atılımlarla geliştirildiklerinden yenilikleriyle stil motorlar, tarzınızı yansıtacaktır. Uyarlanabilir hızları ile kontrollü pratiklik sağlamaktadırlar. Azami kuvvet, azami estetik, azami rahatlık arayanların doğru adresi markanın otomasyon sistemlerini tercih ettiğiniz için memnun kalacaksınız. Efsanevi motorlar, konfor için sınırları zorlamaktan çekinmez. Tutkunu olacağınız sistemlerin görkemi boşuna değildir. Akılcı ve çevik motorlar, benzersizliği ile övgüyü hak ediyor ve siz de bu sistemler ile kendinizi şımartmayı hak ediyorsunuz.

Bft endüstriyel kapı motoruyla, depolarınız, garajlarınız, iş merkezleriniz veya diğer alanlarınız, emniyet içinde.

Kumandalı sistemler, alanlarınıza rahatlıkla müdahale etmenize olanak tanır. Tek tuşla bu kapıları açıp kapatabilmenin konforunu yaşarsınız. Güvenli kullanımı da hem sizin için hem sevdikleriniz için hem çevreniz için önemlidir. Özgün tasarımıyla nevi şahsına münhasır, muazzam donanımıyla fevkalade sistemler, yekpare cazibedir.

Ürünlere ilişkin ayrıntılı bilgi almak için iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Teknik destek için arıza kaydı oluşturabilirsiniz. En kısa sürede sorularınıza cevap verilecek ve sorunlarınıza etkin çözümler üretilecektir. Firmamız, müşteri talebi dahilinde, yedi gün yirmi dört saat hizmet verebilmektedir.

Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı
Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı