BFT Kapı Motoru

BFT kapı motorlarında yana kayar, elektromekanik tip kanatlı, hidrolik tip kanatlı, seksiyonel, radarlı, endüstriyel tip katlanır modellerle hizmet vermektedir.

Yana kayar sürgülü kapı modelleri DEIMOS, ARES, ICARO, SP3500; elektromekanik tip kanatlı kapı modelleri PHOBOS, VIRGO, ELI 250, E5, IGEA; hidrolik tip kanatlı kapı modelleri SUB ile LUX; seksiyonel kapı modelleri BOTTICELLI, ARGO, EOS 120, EFOR; radarlı kapı modelleri VISTA, VISTA SL C, VISTA SW, VISTA TL; endüstriyel tip katlanır kapı modelleri FORB/IGEA LB BT’dir.

 

BFT kapı motorlarının kit satışları da mevcuttur. Set halindeki satışlar müşteri için hem kolaylıktır hem daha hesaplıdır. DEIMOS, PHOBOS, VIRGO serilerinde kitler bulunur.

Yedek parça da ürün yelpazesinde bulunan marka, iç dişli, dış dişli, iç motor, redüksiyon kiti, üst kapak, iç göbek, serbest bırakma anahtarı, kablo, arka kapak, güç aktarım dişlisi, yan kapak, enkoder, yay, dış kasa, aydınlatma lambası gibi malzemeleri de üretmektedir.

Kumanda, kontrol kartı, fotosel, dişli, flaşör, kablo, alıcı kartı, akü şarj kiti gibi motor aksesuarları da ünlü İtalyan markanın ürün gamında yer alır.

Bft kapı motorlarını sınıfının öncüsü yapan pek çok nitelik mevcuttur. Soğuk havalara ve sıcak havalara karşı dayanıklı olması bu özelliklerdendir. Darbelere karşı da dirençli bir yapıları vardır. Mekanizmaları kuvvetlidir ve uzun ömürlüdür. Açılıp kapanmada yavaşlamaları, çarpma emniyet sistemlerinin bulunması, elektromekanik frenleme sistemine sahip bulunmaları, LCD ekran ile kolay programlama, buzlanmaya karşı koruma, kolay ve pratik montaj imkanı, hata bulma fonksiyonu, otomatik ayarlama sistemi genel özelliklerindendir.

Güvenliği, doğruluğu, güvenilirliği ve fonksiyonelliği prensiplerine katan markanın, Avrupa Birliği standartlarında geliştirdiği ürünlerinde hızlı ve kolay kurulum ile hızlı ve kolay programlama nitelikleri vazgeçilmezdir.

BFT kapı motoru dışında bariyer sistemleri ile kepenk sistemlerinde de hizmet verir. Tüm ürünler garantilidir ve yetkili servis birimi satış sonrası hizmet sunmaya devam eder.

Markanın fiyat politikası, tamamen müşteri odaklıdır. Her bütçeye uygun fiyatlar, ödeme kolaylıkları, kampanyalar ve set satışlar ile daha da cazip olmaktadır.

Müşteri hizmetleri birimimizde yer alan uzman personeller, sizleri ürünler hakkında bilgilendirebilir. Hangi modelin sizin kullanım alanınız için en iyisi olduğu konusunda profesyonel yardımı alabilirsiniz. Talep ederseniz teknik destek ekibimiz, bunu en doğru şekilde belirlemek amacıyla keşif çalışması için adresinize de gelebilir. Telefon yardımıyla çözülebilecek küçük sıkıntılar için yine müşteri hizmetleri birimimizden yardım alabilirsiniz. Ustalıkla müdahale edilmesi gereken durumlar oluştuğunda ise yetkili servis birimimiz, sizin bizimle iletişime geçerek arıza kaydı oluşturmanızla, en kısa sürede yine yardım için yanınızda bulunacaktır.

Yaşam alanlarınızın kalitesini sunduğu güvenli konforla arttıran yüksek prestijli ürünler, tarzınızı çevrenize de yansıtır. “Bft Kapı Motoru Stil sistemler, dinamik ve çevik olmalarının yanı sıra dekoratif nitelikleriyle de dikkat çeker. Her bir detayı yetkin mühendislerin usta ellerinden çıkmış ince çizgilerle donanımlı, şık motorlar yeni nesil teknoloji sistemleriyle işlenmiştir. Aktif, lüks, rahat, güçlü, ergonomik, asil, benzersiz, akılcı, tasarruflu, eşsiz ürünler hayata değer katan asil tarzlarıyla adeta bir tutku oluyor.

Gerek bahçe girişlerinizde, gerek iş yeri giriş alanlarınızda güvenle kullanabileceğiniz emniyetli ve konforlu sistemler için BFT, doğru seçim. Hemen her alanda artık yaşamımıza dahil olan otomasyon sistemleri, kapılarımızı da daha işlevsel ve modern hale getirmiştir. Çağcıl dokunuşlarla yaşam alanlarımız gerçekten fonksiyonel ve estetiktir.

Uluslararası camiada da ülkemizde de kendini kanıtlamış markanın kalitesi, referansı müşterileri olan firmamızın garantisi ile tercih edeceğiniz otomasyon sistemleri sizleri memnun edecek.