Bft kollu bariyerleri, markanın dairesel kanatlı kapı motorları, endüstriyel kapı motorları, hidrolik kanatlı kapı motorları, mantar bariyerleri, radarlı fotoselli kapı motorları, seksiyonel kapı motorları, yana kayar kapı motorları şeklinde sıralanabilecek geniş ürün yelpazesindendir.
Sistem otoparklar, garajlar, site girişleri, endüstriyel alan girişleri ve ticaret merkezi girişleri gibi pek çok alanda kontrollü geçiş sağlamak amacıyla uygulanır.
Bft kollu bariyerlerde maksimum kol uzunluğu 3 metre olanlar için MOOVI 30, 4 veya 5 metre olanlar için MOOVI 60, 3 metre olup yoğun kullanılanlar için GIOTTO 30 S BT, 4 metre, 5 metre veya 6 metre olup yoğun kullanılanlar için GIOTTO 60 S BT, 8 metre olup çok yoğun kullanılanlar için MICHELANGELO modellerini geliştirmiştir.
Bft kollu bariyerlerinin tercih edilmesinin birden fazla nedeni vardır. Olumsuz hava şartlarına dayanıklılıkları bu sebeplerden biridir. Motorlar, yüksek sıcaklıkta ve çok soğukta da işlevini sürdürebilmektedir. Ürünün çalışma sıcaklığı -10°C +55°C aralığındadır.
Yetkili servis ağının geniş olması, satışın yanı sıra montaj, kurulum, bakım ve onarım için de müşteriye destek olması markanın seçilmesini sağlayan diğer bir unsurdur. Garantili ürünlere gerektiğinde, malzemede üstün niteliği ve işçilikte ustalığı önceliğine alan derin bilgisi, tecrübesi, becerisi olan personel eliyle müdahale edilmektedir.
Motorların, kapıya bağlantılarının sağlanması da basitçe yapılır çünkü ürünlerin mekanizmaları buna göre tasarlanmıştır.
İtalyan marka, her bütçeye uygun fiyatlar sunması, set ürünlerle avantaj üstüne avantaj sağlaması ve son kullanıcı dostu kampanyaları ile de takdir toplamıştır.
0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı
Bft Bariyer Ve Otomatik Kapı